Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 600 spraw frankowych z bankami. 

Sprawy frankowe w Gorzowie Wielkopolskim

Jeśli szukasz pomocy w sprawie kredytu we frankach szwajcarskich świetnie trafiłeś. Nasza Kancelaria znajduje się w gronie najbardziej doświadczonych kancelarii w kraju. Należymy do czołówki specjalistów od spraw Frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 350 razy, w tym wielokrotnie w sądach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Mamy na swoim koncie wygrane sprawy przeciwko niemal wszystkim bankom w Polsce, udzielającym kredytów we frankach. Na naszej stronie możesz zapoznać się z informacjami oraz opisami prawomocnych już wyroków sądowych, które finalnie unieważniły umowy kredytowe z bankami. Wiemy doskonale jak zbudowane są umowy o kredyt we frankach, jakie nieuczciwe zapisy się w nich pojawiają oraz jak skutecznie z nimi walczyć.

Nasz zespół składa się z doskonale przygotowanych adwokatów oraz radców prawnych, którzy dzięki wąskiej specjalizacji osiągnęli ekspercki poziom wiedzy i doświadczenia. Skupiamy się jedynie na sprawach frankowych. Nieustannie analizujemy orzecznictwo oraz śledzimy na bieżąco wszelkie trendy dotyczące kredytów we frankach. Dbamy o to, aby posiadane przez nas informacje były zawsze najświeższe oraz rzetelne.

Prowadzone przez nas sprawy o unieważnienie kredytów frankowych przebiegają bardzo sprawnie. Opierając się na latach doświadczenia, wiemy w jaki sposób wygrać z nieuczciwym bankiem. Pomyślnie doprowadzamy do unieważnienia kredytów we frankach przed sądami w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawdź na naszej stronie treści wyroków i ich opisy, aby zapoznać się z liną argumentacji, jaką stosujemy oraz dlaczego sądy się z nami zgadzają.

Kancelaria dla Frankowiczów w Gorzowie Wielkopolskim

Sprawy frankowe prowadzimy na terenie całego kraju oraz we wszystkich sądach w Polsce. Pomagamy mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego. Chcąc pozwać bank z Gorzowa nie musisz robić tego na miejscu. Przekaż nam sprawę, my przyjrzymy się jej dokładnie i, bazując na naszym doświadczeniu, podejmiemy decyzję, gdzie najlepiej złożyć pozew aby postępowanie sądowe zostało zakończone szybko i sprawnie. Możliwość skontaktowania się z nami zarówno telefonicznie jak i poprzez videoczat przyspieszy proces wymiany informacji.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Nasze wygrane sprawy Frankowiczów w Gorzowie Wielkopolskim

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań zawsze najpierw drobiazgowo zapoznajemy się z materiałami dotyczącymi konkretnej sprawy. Pomimo różnic charakteryzujących każdy przypadek możemy założyć, że na przestrzeni lat niejednokrotnie pomagaliśmy klientom będącym w takiej samej sytuacji jak Twoja. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zakończyły się prowadzone przez nas sprawy w sądach w Gorzowie Wielkopolskim zapoznaj się z opisem postępowań kilku przykładowych wygranych dla naszych Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego

Zachęcamy do obserwowania nas na Twitterze oraz Facebooku. Znajdziesz tam informacje na temat wygranych przez nas spraw i unieważnionych umów.

Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy, że prześlesz nam umowę z bankiem, z którą dokładnie się zapoznamy i ocenimy szanse wygranej. Ta wstępna analiza jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zdecydujesz, że to my mamy Cię reprezentować nie będziesz musiał spotykać się z nami w kancelarii. Pozew możemy przygotować zdalnie, a Twoja obecność będzie potrzebna jedynie w sądzie podczas przesłuchania.

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co daje unieważnienie kredytu we frankach?

Jak dotąd udało się nam pomóc kilkuset klientom, będącym ofiarami nieuczciwych umów z bankiem. Skutecznie dochodzimy:

  • unieważnienia umowy kredytowej we frankach;
  • odfrankowienia kredytu;
  • obrony praw kredytobiorców.

Unieważnienie umowy kredytowej oznacza potraktowanie jej jako nigdy nie zawartej. W tej sytuacji uznaje się, że osoba, która podpisała umowę kredytową z bankiem nie była zobowiązana płacić prowizji, odsetek oraz rat kapitałowych, które były rozliczane przez bank w odniesieniu do kursu franka szwajcarskiego.

Odfrankowienie kredytu, inaczej odwalutowanie, oznacza, że kredyt traktowany jest jak kredyt złotówkowy. Zasady oprocentowania nie ulegają zmianie i nadal opierają się o indeks LIBOR. 2% wygranych przez nas spraw kończy się właśnie takim wyrokiem sądu. Po uprawomocnieniu kredytobiorca może domagać się zwrotu nadpłaty, która powstała w wyniku rozliczania kredytu według aktualnego kursu CHF.

Co istotne, nawet klienci, którzy zakończyli spłatę zobowiązań kredytowych nie są pozbawieni możliwości dochodzenia swoich praw. Nawet po zamknięciu kredytu jest możliwość odzyskania kwot naliczonych przez bank bezprawnie w związku z indeksacją i waloryzacją kredytu. Również wtedy można starać się o uznanie umowy za nieważną lub o jej odfrankowienie.

Działamy również w interesie obrony praw kredytobiorców w sytuacjach, kiedy banki wypowiadają im umowę kredytową i domagają się spłaty należności.

Jeśli chcesz przekonać się, czy i Ty masz szansę na wygraną z nieuczciwym bankiem, wyślij nam swoją umowę kredytową, a my przeprowadzimy bezpłatną analizę i poinformujemy Cię o dostępnych rozwiązaniach.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Aktualnie wiele firm na rynku oferuje pomoc w sprawach kredytów frankowych. Nasza Kancelaria wyróżnia się na ich tle przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Swoją działalność rozpoczęliśmy wraz z pojawieniem się pierwszych problemów kredytobiorców posiadających kredyty frankowe.

Od początku wspieramy naszych klientów w walce z nieuczciwymi umowami banków. Wygrywamy wiele spraw, które na pierwszy rzut oka wydają się być beznadziejne.

Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają opracować najlepsze możliwe rozwiązania i przygotować pozwy zapewniające korzystne rozstrzygnięcie sprawy. Z naszą pomocą już kilkaset osób unieważniło umowę kredytową we frankach lub innej walucie obcej. 

Zachęcamy do kontaktu oraz zlecenia bezpłatnej analizy umowy kredytowej we frankach szwajcarskich. W ciągu 2-3 dni roboczych otrzymasz informację, jakie masz możliwości oraz szanse na wygraną.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube