Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 600 spraw frankowych z bankami. 

Specjalizacje

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski świadczy szeroki wachlarz usług prawnych dla osób pokrzywdzonych przez banki i instytucje finansowe. Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną osobom posiadającym kredyty frankowe. Wieloletnie doświadczenie pozwoliła nam wdrożyć procedury pracy z Klientem gwarantujące przejrzyste i jasne zasady.

W naszym zespole posiadamy specjalistów posiadających tytuły naukowe zdobyte na uczelniach polskich oraz zagranicznych.

Posiadamy odrębne działy prowadzące sprawy o kredyty we frankach, UNWW, polisolokaty oraz dział obsługujący osoby poszkodowane przez fundusze inwestycyjne. Prowadzimy także sprawy osób poszkodowanych w aferze GetBack . Wszystkie usługi świadczone w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami etyki adwokackiej oraz tajemnicą zawodową. Obsługa prawna jest prowadzona w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

Kredyty CHF – Kancelarie Frankowe

Jako jedna z niewielu kancelarii na rynku jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną kancelarią adwokacką zajmującą się prowadzeniem spraw o „kredyty we frankach” – reprezentujemy klientów z terenu całego kraju – więcej informacji o naszej działalności w tym zakresie znajdą Państwo na stronie www.kancelariakredytywefrankach.pl

Obligacje GetBack / Pomoc prawna obligatariusze GetBack

Prowadzimy postępowania o odszkodowanie przeciwko instytucjom finansowym oferującym obligacje Getback S.A., w oparciu o naruszenia norm chroniących konsumentów oraz norm innych ustaw, wynikłych z uchybień w procesie oferowania i sprzedaży tych obligacji, jak również postępowania o odszkodowanie i unieważnienie umów nabycia obligacji przeciwko biurom maklerskim pośredniczącym w sprzedaży tych obligacji. Postępowania przeciwko m.in.: Idea Bank, Lion’s Bank (marka Idea Banku), Citi Handlowy, Alior, DM PKO BP, Polski Dom Maklerski i Michael / Ström. Reprezentujemy Klientów z całego kraju.