Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Specjalizacje

KREDYTY WE FRANKACH

Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej reprezentacji Klientów w zakresie sporów dotyczących kredytów indeksowanych lub denominowanych do walut obcych, takich jak CHF, USD, EUR, JPY. Zyskaliśmy renomę lidera w tej dziedzinie, co potwierdza wiele korzystnych wyroków sądowych, w tym także prawomocnych.

Obszar naszej działalności obejmuje prowadzenie postępowań sądowych na terenie całego kraju, mających na celu unieważnienie kredytów we frankach lub eliminację niedozwolonych klauzul indeksacyjnych. W trakcie procesów składamy wnioski o zabezpieczenie dla naszych Klientów, co obejmuje zawieszenie bieżących płatności rat kredytowych.

Nasza skuteczność, bogate doświadczenie oraz dogłębna wiedza o funkcjonowaniu sektora bankowego, zdobyta w trakcie dotychczasowej praktyki, są naszymi atutami. Nieustannie aktualizujemy nasze argumenty, dostosowując je do najnowszych trendów orzeczniczych i strategii bankowych.

Reprezentujemy klientów w sprawach przeciwko wszystkim bankom i instytucjom finansowym, takim jak BPH, BNP Paribas, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Pekao, PKO BP, Raiffeisen, Santander BP oraz Santander Consumer Bank i inne.

Naszą działalność w tym zakresie wyróżnia ścisła specjalizacja w tym zakresie ( nie prowadzimy żadnych innych spraw np o rozwód, alimenty itp) indywidualna analiza i ekspertyza w każdej sprawie, wysoki standard obsługi klienta oraz transparentność rozliczeń. Oferujemy bezpłatną analizę umowy kredytowej, wyliczamy należności z udziałem specjalistów finansowych, przygotowujemy pozew i inne dokumenty procesowe. Dokładnie przygotowujemy klientów do rozpraw sądowych, zapewniając im reprezentację na każdym etapie postępowania, aż do uzyskania prawomocnego wyroku, włączając postępowanie egzekucyjne przeciwko bankowi. Zapewniamy również bieżące wsparcie i doradztwo w trakcie wykonywania umowy kredytowej.

KREDYTY W ZŁOTÓWKACH

Nasza Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla kredytobiorców posiadających kredyty złotowe z oprocentowaniem bazującym na wskaźniku WIBOR. Prowadzimy postępowania sądowe na obszarze całej Polski, reprezentując klientów w sporach z instytucjami finansowymi.

Analizy prawne przeprowadzone przez naszych ekspertów wskazują, że wiele umów kredytowych zawiera nieuczciwe klauzule odwołujące się do wskaźnika WIBOR. Banki nie dostarczały kredytobiorcom kompletnych informacji o ryzykach związanych z tym wskaźnikiem, nie informując ich o jego istocie oraz o procesie jego ustalania, w tym o udziale w nim banków komercyjnych. Umowy te często były niezrozumiałe i niejednoznaczne, przez co mogą być uznane za sprzeczne z dobrymi obyczajami.

Oferujemy kompleksowe usługi prawne, w tym możliwość dochodzenia przez sąd unieważnienia umowy kredytowej, sankcji kredytu darmowego, co oznacza spłatę kapitału bez odsetek, oraz eliminacji niedozwolonych klauzul dotyczących zmiennej stopy procentowej, zwanego „odwiborowaniem”.

Nasza praktyka prawna jest oparta na skuteczności, doświadczeniu i obszernej wiedzy o mechanizmach działania sektora bankowego. Stale doskonalimy nasze argumenty, by były zgodne z bieżącym stanem prawnym i strategiami banków.

Nasze doświadczenie w sporach z bankami potwierdza ponad 1300 korzystnych wyroków w sprawach z bankami. Zapewniamy bezpłatną analizę umowy kredytowej, kalkulację roszczeń z pomocą specjalistów od analizy finansowej, a także przygotowanie pozwu oraz innych dokumentów procesowych.

Dbamy o przygotowanie klienta do sądu, aby mógł pewnie przeciwstawić się bankowi. Reprezentacja w procesie sądowym obejmuje wszystkie etapy, aż do uzyskania ostatecznego wyroku i, w razie konieczności, również w postępowaniu egzekucyjnym.

 

Kredyty CHF – Kancelarie Frankowe

Jako jedna z niewielu kancelarii na rynku jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną kancelarią adwokacką zajmującą się prowadzeniem spraw o „kredyty we frankach” – reprezentujemy klientów z terenu całego kraju – więcej informacji o naszej działalności w tym zakresie znajdą Państwo na stronie www.kancelariakredytywefrankach.pl