Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

DLACZEGO WARTO POZWAĆ BANK ZA KREDYT FRANKOWY

Ogromne Korzyści Finansowe

Frankowicze zdecydowanie powinni podjąć kroki prawne przeciwko bankom, aby uzyskać znaczące korzyści finansowe. Nie ważne czy kredyt jest nadal spłacany, czy już został spłacony przed terminem a nawet gdy bank wypowiedział umowę. Możliwe do odzyskania kwoty mogą wynosić od kilkudziesięciu, przez kilkaset tysięcy złotych, a często przekraczają nawet milion złotych. Wynika to z zastosowania przez banki nieuczciwych zapisów w umowach kredytów frankowych. Zwrot nienależnie pobranych pieniędzy przez bank, a także uniknięcie konieczności dalszych zwrotów ze względu już nadpłacone kredyty to ogromne korzyści finansowe (bezpłatnie obliczymy Twoje korzyści podczas analizy umowy).

 

Życie Bez Kredytu

Kredytobiorca powinien bez wahania pozwać bank, aby osiągnąć znacznie lepsze życie. Kluczowym argumentem jest tu dążenie do życia bez ciągłych zmartwień związanych z kredytem, osiągnięcie spokoju i stabilności finansowej, a także uwolnienie się od ewentualnych roszczeń dotyczących nieruchomości. Normalizacja sytuacji finansowej przekłada się bezpośrednio na poprawę jakości życia we wszystkich jego aspektach, zwłaszcza gdy już mamy świadomość, że spłacamy kredyt oparty na nieuczciwych zapisach. Po wygraniu sprawy i unieważnieniu kredytu w sądzie nie będzie już konieczności szukania sposobów na obniżenie rat, nadmiernego oszczędzania czy rezygnacji z planów z powodu braku środków. Życie bez obciążenia kredytem we frankach staje się znacznie prostsze i bardziej satysfakcjonujące, eliminując z codzienności ten niechciany element. Nasza kancelaria przeprowadza kredytobiorców przez cały ten proces, aż po powrót do normalności i definitywne zakończenie wszelkich toksycznych kontaktów z bankiem.

Brak Negatywnych Konsekwencji

Po otrzymaniu pozwu a następnie po unieważnieniu kredytu bank nie może zgodnie z prawem z tego tytułu wyciągnąć negatywnych żadnych konsekwencji jak np: zajęcie nieruchomości czy wypowiedzenie umowy. Jest za to szereg bardzo pozytywnych skutków jak np: zwolnienie z zobowiązań, zwrot zabezpieczenia (np: zwolnienie hipoteki) oraz zwrot nieuczciwie pobranych przez bank pieniędzy. 

W celu bezpłatnej analizy możliwości procesu z bankiem oraz wyceny kosztów postępowania prosimy o wypełnienie formularza analizy umowy lub wysłanie dokumentów bezpośrednio na adres e-mail biuro@kancelariakredytywefrankach.pl

  1. umowy,
  2. aneksów do umowy (jeżeli były),
  3. regulaminu kredytu albo ogólnych warunków kredytowania

e-mail kancelarii: biuro@kancelariakredytywefrankach.pl Jeżeli nie maja Państwo dok z nr 2 i 3 to proszę o informacje – proszę wówczas przesłać pozostałe posiadane dokumenty. Zostanie przygotowana bezpłatna analiza przysługujących Państwu roszczeń oraz wskazanie wynagrodzenia kancelarii z tytułu dochodzenia tych roszczeń od banku przed sądem.

Z Bankami wygraliśmy już  1400 spraw frankowych (stan na 12.2023r.). Czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii frankowych w Polsce. Informacje o naszych wygranych znajdziesz na naszym Blogu oraz Instagramie. Niektóre uzyskane przez kancelarie wyroki omawiamy na naszym kanale YouTube

Pozdrawiam, Adw. Paweł Borowski

Doświadczenie i wąska specjalizacja

Zespół kancelarii to bardzo doświadczeni adwokaci oraz radcowie prawni, którzy od lat prowadzą sprawy frankowe. Naszą główną i jedyną specjalizacją są sprawy związane z kredytami we frankach i sporach z bankami. Zawsze występujemy po stronie konsumentów. Obecnie na naszym koncie mamy ponad 1300 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. 

Szybkość działania

Duży i doświadczony zespół pozwala nam prowadzić sprawy szybko oraz szybko reagować na zmianę strategi procesowej banków. Nad naszą argumentacją pracujemy od wielu lat. Naszymi sukcesami  dzielimy się szczegółowo i jawnie na naszej stronie oraz social mediach 

Jasne zasady współpracy

Analiza sprawy jest bezpłatna i nie zobowiązująca. Po analizie umowy przygotujemy korzystną ofertę dostosowaną do wielkości kredytu i skomplikowania sprawy. Nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Nie ma w niej tzw. premii za sukces