Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1800 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE w CZĘSTOCHOWIE

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski to jednak z najbardziej doświadczonych kancelarii od spraw Frankowiczów w kraju. Na swoim koncie na posiadamy już ponad 350 wygranych spraw frankowych z bankami. Wielokrotnie wygrywaliśmy przed sądami w Częstochowie. Na naszej stronie znajdziesz także informacje oraz opisy naszych licznych prawomocnych wyroków gdzie sądy ostatecznie unieważniły kredyty we frankach naszych Klientów. Wygraliśmy już praktycznie z każdym bankiem który udzielał tzw. Kredytów we frankach – doskonale znamy te nieuczciwe umowy i wiemy jak z nimi walczyć.

Sprawy o kredyty we frankach to nasza jedyna specjalizacja. Zajmujemy się tylko tym od wielu lat dlatego też osiągnęliśmy w tej dziedzinie eksperckie doświadczenie. Cały czas na bieżąco analizujemy orzecznictwo oraz zmiany w trendach dotyczących spraw frankowych. Zespół kancelarii to doświadczeni w sprawach Frankowiczów adwokaci i radcowie prawni.

Sprawy o unieważnienie kredytu we frankach prowadzimy sprawnie. Pozwala nam na to wieloletnie doświadczenie. Sprawdź koniecznie opisy niektórych z naszych korzystnych wyroków jakie uzyskaliśmy w sądach w Częstochowowie. Dowiesz się z nich dlaczego sądy w Częstochowie przyznają rację naszym Klientom i unieważniają ich umowy.

Prowadzimy sprawy o unieważnienie kredytu we frankach na terenie całego kraju i we wszystkich sądach.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w CZĘSTOCHOWIE

Sprawy o unieważnienie kredytów we frankach prowadzimy z sukcesami we wszystkich sądach w Polsce. Nasza oferta jest też skierowana do mieszkańców Częstochowy. Nie oznacza to jednak, że jeśli mieszkasz w Rzeszowie musisz pozwać swój bank właśnie w tym mieście. Po przeanalizowaniu sprawy podejmiemy decyzję gdzie najlepiej złożyć pozew frankowy tak aby postępowanie przebiegło sprawnie. Wszelkie ustalenia możemy poczynić błyskawicznie online za pomocą komunikatorów video lub telefonicznie

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w Częstochowie

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube