Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 600 spraw frankowych z bankami. 

O kancelarii

Kancelaria adwokacka Paweł Borowski świadczy kompleksową pomocą prawną osobom posiadającym „kredyty we frankach” a także osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym poszkodowanym przez banki i instytucje finansowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność adwokatów.

Kancelaria Adwokacka adwokat Paweł Borowski – jest wyspecjalizowana w ściśle określonej dziedzinie – sporach z podmiotami rynku finansowego. Koncentracja na wąskim zakresie specjalizacji pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Spory z bankami o „kredyty we frankach”, UNWW, polisolokaty, wypowiedzenia umów o kredyt

Szczegółowe informacje: http://www.kancelariakredytywefrankach.pl

Zespół naszej kancelarii adwokackiej nie ustaje w staraniach, by kancelaria stanowiła wzór profesjonalizmu w zakresie usług prawnych.

Usługi prawne dla naszych klientów wykonujemy nie tylko we Wrocławiu i na Dolnymśląsku, ale również na terenie całego kraju bez żadnych ograniczeń terytorialnych.

Naszymi klientami są nie tylko osoby, których siedzibą jest Wrocław, ale również mieszkające w innych rejonach Polski w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdynia. Świadczyliśmy pomoc prawną w zakresie sporów z bankami także dla osób na stałe mieszkających obecnie w Anglii, Szkocji, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Kanadzie, USA , Australii, Nowej Zelandii, Izraelu czy na terenie Włoch.

Dobra znajomość problematyki oraz doświadczenie pozwala nam w tych przypadkach prowadzić sprawy frankowiczów przy minimalnym zaangażowaniu Klientów

Oferujemy indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej, a nasze usługi prawne wykonujemy kierując się potrzebami oraz interesami klientów. 

Współpracujemy z biegłymi sądowymi, biegłymi z zakresu rachunkowości, rzeczoznawcami majątkowymi. Zapewnia to kompleksowość świadczonych przez nas usług prawnych.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię do sprawy frankowej

Przede wszystkim, w przeciwieństwie do wielu firm na rynku (często działających w formie spółek z o.o. czy akcyjnych), jesteśmy kancelarią prawną, tak więc prowadzeniem zleconych spraw zajmują się wykwalifikowani prawnicy – radcy prawni i adwokaci. W związku z powyższym, zlecone sprawy są prowadzone z najwyższą starannością oraz zgodnie z kodeksem etyki radców prawnych i adwokatów.

https://twitter.com/adwokat_wroclaw/status/1558410702599213056?s=20&t=ddXW7Upvy13RIhlJS4SyZw

Koncentrujemy się tylko na sprawach frankowych oraz sporach z instytucjami finansowymi dlatego dobrze znamy przeciwnika a cały nasz czas, nasz zespół cały swój czas poświęca tylko na pracę nad tego typu sprawami.

Radca prawny i adwokat to zawody zaufania publicznego, tak więc powierzając nam sprawę masz pewność, że jest w dobrych rękach. Co więcej, każdy nasz radca prawny i adwokat posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Dzięki temu, sprawy klientów zawszę są w Kancelarii bezpieczne, w przeciwieństwie do firm odszkodowawczych, które nie zawsze takie ubezpieczenie posiadają.

Pamiętaj, zanim zdecydujesz się powierzyć swoją sprawę do prowadzenia podmiotowi innemu niż kancelaria prawna, zastanów się, czy aby na pewno będzie to korzystne rozwiązanie. Firmy odszkodowawcze są z reguły nastawione bowiem tylko na szybki zysk, i często dążą do jak najszybszego zawarcia ugody, czasami także niekorzystnej dla ich klienta. Wynika to z faktu, iż w większości przypadków firmy te nie mogą reprezentować swoich klientów przed sądem powszechnym, w przeciwieństwie do profesjonalnych pełnomocników – radców prawnych i adwokatów.

Stawiamy na przejrzystość i jasność naszych usług, w przypadku zatem jakichkolwiek wątpliwości, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.