Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE w LUBINIE

Nasza Kancelaria jest najbardziej doświadczoną kancelarią w Polsce w sprawach Frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 350 spraw frankowych z najróżniejszymi bankami. Mamy także wiele sukcesów przed sądami w Lubinie. Informacje na ten temat, a także opisy naszych wygranych, prawomocnych wyroków, w których sądy unieważniły kredyty wzięte we frankach znajdują się na naszej stronie internetowej. Mamy ogromne doświadczenie, ponieważ na swoim koncie mamy wygrane sprawy prawie z każdym bankiem, który udzielał kredytu we frankach. Dzięki temu nieuczciwe umowy i zagrania znamy od podszewki i doskonale wiemy jak sobie z nimi poradzić.

Jedyną specjalizacją naszej Kancelarii są właśnie sprawy o kredyty we frankach. Z racji tego, że tylko tym tematem zajmujemy się już do wielu lat, możemy pochwalić się naprawdę imponującym doświadczeniem, jakiej nie ma żadna inna kancelaria w kraju. Nieustannie szkolimy się w tym temacie, interpretujemy najnowsze orzecznictwo, a także śledzimy zmiany, które dotyczą spraw frankowych. Adwokaci oraz radcy prawni, którzy tworzą naszą kancelarię, to osoby doświadczone w sprawach frankowiczów – zajmują się tym tematem od dłuższego czasu.

Wszystkie sprawy sądowe o unieważnienie kredytu, który został wzięty w frankach prowadzimy umiejętnie i skutecznie. Jest to wypadkowa naszego wieloletniego doświadczenia. Aby się o tym przekonać, koniecznie zobacz opisy naszych wygranych spraw, jakie uzyskaliśmy w sądach w Lubinie. Dzięki temu przekonasz się dlaczego sądy w Lubinie unieważniają umowy naszych Klientów i przyznają im rację.

Musisz wiedzieć, że pracujemy na terenie całej Polski i we wszystkich sądach. Sprawy o unieważnienie kredytu we franku szwajcarskim prowadzimy w każdej możliwej lokalizacji.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w LUBINIE

Sprawy sądowe o unieważnienie kredytów wziętych we frankach prowadzimy z powodzeniem w sądach w całym kraju. Oferta naszej Kancelarii jest również przeznaczona dla mieszkańców Lubina. Pamiętaj jednak, że fakt, iż mieszkasz w Lubinie wcale nie oznacza, że musisz pozwać bank, który znajduje się w tym mieście. Po zapoznaniu się i przeanalizowaniu Twojej sprawy indywidualnie podejmiemy decyzję, w którym mieście najlepiej będzie złożyć pozew frankowy, tak, aby całe postępowanie przebiegało w sposób sprawny. Dla Twojej wygody wszystkie ustalenia możemy przeprowadzić w sposób telefoniczny lub też za pomocą komunikatorów on-line. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i otrzymasz błyskawiczną informację zwrotną z naszej strony.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w LUBIN

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Musisz jednak wiedzieć, że mimo tego, iż każda sprawa frankowa jest nieco inna, to dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w prowadzeniu takich spraw, możesz być pewien, że wygraliśmy już nie jedną sprawę, która jest łudząco podobna do Twojej sprawy. Z przyjemnością podzielimy się dodatkowymi informacjami w tym temacie. 

Cała współpraca z naszą Kancelarią rozpoczyna się o niezobowiązującej oraz oczywiście bezpłatnej oceny i interpretacji Twojej umowy z bankiem, który dzielił kredytu we frankach. 

Aby być na bieżąco z korzystnymi wyrokami sądów dla naszych Klientów śledź nasz profil na Twitterze oraz Facebooku – sprawdzisz naszą skuteczność i przekonasz się, że udało nam się unieważnić już wiele kredytów we franku szwajcarskim.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Unieważnienie umowy kredytu we frankach – co można uzyskać?

Jeżeli jesteś ciekaw ile można zyskać na unieważnieniu umowy frankowej, sprawdź na naszym blogu, który dostępny jest tutaj, jak wyglądają nasze wygrane wyroki sądowe. Aby dowiedzieć się, ile konkretnie możesz zyskać, wystarczy, że prześlesz nam swoją umowę kredytową z bankiem. My bezpłatnie ją przeanalizujemy i udzielimy Ci odpowiedzi. 

Nasze doświadczenie, pozwala nam na:

  • skuteczną obronę praw osób, które wzięły kredyt we frankach, a którym bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego i domaga się zapłaty;
  • unieważnienie umowy kredytu wziętego we frankach, a także zwrotu pieniędzy za wpłacone raty, łącznie z odsetkami oraz prowizją lub też ustalenie nieważności takiej umowy. W takiej sytuacji umowa będzie traktowana, jakby nigdy nie została zawarta;
  • odfrankowienie wziętego kredytu, a także zwrot kwoty nadpłat, które powstały w skutek rozliczania przez bank umowy w odniesieniu do waluty CHF. Umowa po odfrankowieniu nadal pozostaje w mocy, jednak nie działa w stosunku do waluty CHF. 

Jeżeli nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, zupełnie się tym nie przejmuj. Wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom i w dużej mierze pracujemy zdalnie. Jedynie w trakcie przesłuchania w sądzie, Twoja obecność będzie obowiązkowa.

Jakie są sposoby na kredyt wzięty we frankach szwajcarskich?

Aktualnie istnieje kilka metod na kredyt frankowy. Jedną z opcji jest unieważnienie umowy kredytowej. W praktyce oznacza to, iż doprowadzamy do stanu, w którym podpisana umowa nigdy nie istniała, a osoba, która wzięła taki kredyt nie była zobowiązana do spłaty rat kapitałowych, odsetek oraz prowizji, które zmieniały się pod wpływem wysokości kursu franka szwajcarskiego.

W tym momencie, w sprawach, które wygrywamy, sądy w 98% spraw orzekają, iż można ubiegać się o zwrot wszystkich opłat i rat. Na dodatek można wnieść o usunięcie hipoteki z ksiąg wieczystych, a także nie trzeba płacić do banku kolejnych rat. 

Kolejnym sposobem jest odwalutowanie, tutaj konkretnie odfrankowienie. W tej sytuacji wzięty kredyt po prostu zostaje traktowany jakby był najzwyklejszym kredytem wziętym w polskiej złotówce. Kwestia oprocentowania nie ulega zmianie, a kwota kredytu w dalszym ciągu będzie oprocentowana na podstawie stawki LIBOR. W tej sytuacji można jednak ubiegać o zwrot nadpłaty ze względu na to, iż wcześniej płaciło się zawyżoną kwotę – takie decyzje zapadają w 2% spraw, które rozstrzygane są na korzyść naszych Klientów.

Muszą Państwo wiedzieć, iż fakt, że spłacili państwo już cały kredyt nie pozbawia możliwości odzyskania kwot, które zostały bezprawnie pobrane przez bank w związku z waloryzacją czy też indeksacją kredytu.

Mimo całkowitej spłaty kredytu nadal istnieje możliwość dochodzenia przed sądem i uznania swojej umowy kredytowej jako nieważnej. Można również próbować domagać się odfrankowienia wziętego kredytu.

Dlaczego warto nam zaufać?

W dzisiejszych czasach bardzo wiele różnych podmiotów oferuje swoją pomoc Frankowiczom. Należy jednak pamiętać, iż tylko nieliczne z tych miejsc istniały wiele lat temu, w momencie, gdy większość specjalistów twierdziła, że sprawy kredytów wziętych we frankach są skazane na porażkę. Specjaliści, którzy pracują w naszej Kancelarii stanowią nieliczną grupę osób, które zajmują się tym tematem od samego początku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, którą nieustannie pogłębiamy sprawiają, iż mamy zdecydowaną przewagę nad innymi podmiotami, które dopiero raczkują w obrębie tematów związanych ze sprawami frankowymi. Nasza Kancelaria nie tylko wygrywa, ale też towarzyszy Klientom od początku do samego końca, jest to nasz niewątpliwy atut.

Możemy pochwalić się niebywałą skutecznością, codziennie udaje nam się zlikwidować kredyty naszych Klientów, zarówno te wzięte we frankach, a także w innych walutach obcych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości w kwestii spraw związanych z umowami frankowymi, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią w celu bezpłatnej analizy CHF.

Zazwyczaj w terminie 2-3 dni roboczych odsyłamy do Państwa kompletną analizę i informację zwrotną, w której jasno i przejrzyście informujemy o możliwością oraz szansach jakie widzimy w tej konkretnej sprawie. W sytuacji, gdy uznamy, że z jakiś przyczyn ta sprawa nie będzie mogła być przeprowadzona, oczywiście również zostaną Państwo o tym niezwłocznie poinformowani.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube