Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 600 spraw frankowych z bankami. 

SPRAWY FRANKOWE LEGNICA

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski to jednak z najbardziej doświadczonych kancelarii od spraw Frankowiczów w kraju. Na swoim koncie na posiadamy już ponad 350 wygranych spraw frankowych z bankami. Wielokrotnie wygrywaliśmy w Legnicy. Na naszej stronie znajdziesz także informacje oraz opisy naszych licznych prawomocnych wyroków gdzie sądy ostatecznie unieważniły kredyty we frankach naszych Klientów.

Sprawy o kredyty we frankach to nasza jedyna specjalizacja. Zajmujemy się tylko tym od wielu lat dlatego też osiągnęliśmy w tej dziedzinie eksperckie doświadczenie. Cały czas na bieżąco analizujemy orzecznictwo oraz zmiany w trendach dotyczących spraw frankowych. Zespół kancelarii to doświadczeni w sprawach Frankowiczów adwokaci i radcowie prawni.

Prowadzimy sprawy o unieważnienie kredytu we frankach na terenie całego kraju i we wszystkich sądach.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE W LEGNICY

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

To tylko kilka przykładów naszych wygranych w sądach w Legnicy. Niektóre z nich to już prawomocne wyroki utrzymane przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu. Nasi Klienci którzy uzyskali takie wyroki są już wolni od toksycznego kredytu we frankach ale zaczynali podobnie od poszukiwania informacji jak można unieważnić kredyt frankowy w Internecie.

Jak zatem wygląda współpraca z naszą Kancelarią – wszystko zaczyna się od bezpłatnej i nie zobowiązującej analizy Twojej umowy z bankiem.

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube