Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już prawie 400 spraw frankowych z bankami. 

Wyroki

PRAWOMOCNIE WYGRYWAMY Z Kredyt Bank! 120.121,49 zł oraz 37.091,16 CHF dla naszych Klientów.  Zarzut zatrzymania oddalony. KREDYT WE FRANKACH UMOWA SPRZED WEJŚCIA DO UE z 2002 R.

PRAWOMOCNIE WYGRYWAMY Z Kredyt Bank! 120.121,49 zł oraz 37.091,16 CHF dla naszych Klientów. Zarzut zatrzymania oddalony. KREDYT WE FRANKACH UMOWA SPRZED WEJŚCIA DO UE z 2002 R.

Fantastyczne wieści z Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. Na skutek naszej apelacji Sąd II instancji zmienił orzeczenie i oprócz oddalenia zarzutu zatrzymania, zasądził na rzecz naszych Klientów kwotę nienależnie pobranych rat. Sprawa jest o tyle ciekawa, iż dotyczy kredytu,...

Fantastyczny  EKSPRESOWY wyrok w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie. PRAWOMOCNE UNIEWAŻNIENIE KREDYTU Raiffeisen w zaledwie 16 miesięcy w obu instancjach!

Fantastyczny EKSPRESOWY wyrok w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie. PRAWOMOCNE UNIEWAŻNIENIE KREDYTU Raiffeisen w zaledwie 16 miesięcy w obu instancjach!

Czerwiec 2022r. to rekordowy miesiąc dla naszej Kancelarii. Nie tylko udało się nam uzyskać 43 pozytywne orzeczenia w Sądach w całej Polsce, ale dodatkowo postępowania zakończone wyrokami trwały wyjątkowo krótko. Na szczególną uwagę zasługuje orzeczenie Sądu...