Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Prowadzona przez nas Kancelaria jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w kraju skupiających się na sprawach frankowiczów. Możemy pochwalić się ponad 350 wygranymi w sprawach, jakie frankowicze wytoczyli bankom. Wielokrotnie odnosiliśmy sukces także przed sądami w Radomiu. Nasza strona oferuje dostęp do informacji na temat prawomocnych wyroków, które doprowadziły do unieważnienia kredytów we frankach zaciągniętych przez naszych Klientów. Możemy pochwalić się zresztą sukcesami w sporach z niemal każdym bankiem, który udzielał takich kredytów.

Co więcej, to właśnie spory o kredyty frankowe stanowią naszą jedyną specjalizacją. Od lat zajmujemy się wyłącznie nimi, mamy więc imponujące doświadczenie. Nie poprzestajemy zresztą na nim i nieustannie analizujemy nowe orzecznictwo. Zarówno starsze, jak i aktualnie toczące się sprawy nie mają tajemnic przed naszymi radcami prawnymi i adwokatami.

Liczy się dla nas czas Klientów, stąd też każda sprawa jest prowadzona sprawnie. Aby się o tym przekonać, warto sprawdzić opisy przynajmniej niektórych korzystnych dla naszych klientów wyroków wydanych przez sądy w Radomiu.

To najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, dlaczego sądy w Radomiu przyznają rację właśnie naszym klientom.
Sprawy o unieważnienie kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich prowadzimy na terenie całej Polski, przed wszystkim sądami.

Kancelaria dla frankowiczów w Radomiu

Notujemy sukcesy w sprawach o unieważnienie kredytów frankowych prowadzonych w całej Polsce. Także osoby mieszkające w Radomiu mogą więc liczyć na nasze wsparcie. Warto też pamiętać, że mieszkając w Radomiu nie trzeba pozywać swojego banku właśnie w tym mieście.

Po analizie sprawy z pewnością będziemy w stanie wskazać sąd, gdzie złożenie pozwu frankowego da największą szansę na sprawne postępowanie zakończone sukcesem.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Wygrane sprawy frankowiczów w Radomiu

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Każda sprawa frankowa ma swoją specyfikę. Wygraliśmy jednak na tyle dużo spraw, że najprawdopodobniej przynajmniej kilka z nich będzie podobna do Twojej. Chętnie zapoznamy Cię z dodatkowymi informacjami.

Czego zatem należy spodziewać się współpracując z nami? Pierwszym krokiem zawsze jest analiza konkretnej umowy z bankiem. Ta jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Warto też śledzić na bieżąco informacje, które zamieszczamy na Twitterze oraz Facebooku. Informujemy tam o wygranych sprawach. Wiele z nich jest podobnych do Twojej.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Frankowicze w Radomiu – kredyt w CHF

Najważniejszym etapem naszej współpracy z każdym klientem jest staranna analiza dokumentów. To na jej podstawie można określić, na ile realne są szanse na wygraną. Nie zawsze przecież złożenie pozwu do sądu jest najlepszym rozwiązaniem, warto więc szukać wsparcia u osób zorientowanych w temacie po to choćby, żeby uniknąć niepotrzebnych wydatków. Nasza Kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla frankowiczów z Radomia. Nie tylko badamy dokumenty, ale również uczestniczymy w każdym etapie procesu po to, by zwiększyć szansę frankowicza na wygraną.

Unieważnienie kredytu we frankach – na co liczyć?

Wiele osób zastanawia się, ile może rzeczywiście zyskać unieważniając kredyt we frankach. Aby odpowiedzieć na to pytanie warto zobaczyć prezentację naszych dotychczasowych wyników, która znajduje się na blogu. Z naszą pomocą można nie tylko unieważnić umowę kredytową zawartą we frankach i liczyć na zwrot kwoty płaconych do tej pory rat, odsetek i prowizji.

Pomagamy także w odfrankowieniu kredytu, co skutkuje zwrotem nadpłat, jakie były spowodowane rozliczeniami prowadzonymi przez bank w odniesieniu do franka szwajcarskiego. Umowa nadal pozostaje w mocy, nie odnosi się już jednak do franka szwajcarskiego jako waluty. Nasi klienci mogą też liczyć na obronę ich praw, jeśli bank wypowiedział im umowę.

Nie każdy może spotkać się z nami osobiście. Nie jest to jednak problem. Pracujemy zdalnie i oferujemy spotkania online. Tylko podczas przesłuchania w sądzie obecność klienta jest obowiązkowa.

Pomoc prawna dla frankowiczów w Radomiu – dlaczego warto?

Kredyt we frankach jest problemem wielu osób. Zdecydowana większość z nich zastanawia się nad sporem sądowym z bankiem. Nasze doświadczenia potwierdzają, że jest to rozwiązanie często zdecydowanie bardziej skuteczne niż podejmowanie starań o polubowne rozwiązanie sprawy.

Ugody z bankami satysfakcjonujące każdą ze stron należą, niestety, do rzadkości. Pomoc udzielana przez nas frankowiczom polega więc na złożeniu pozwu, który zawsze poprzedza staranna analiza zapisów konkretnej umowy kredytowej.

Sprawy frankowe w Radomiu – jakie kroki podjąć?

Jeśli chcesz żyć bez kredytu, pierwszym krokiem powinna być analiza Twojej faktycznej sytuacji. Niezbędna będzie w tym celu umowa kredytowa. To właśnie zawarte w niej treści są tymi, które wyznaczają kierunek działania i pozwalają na ustalenie, na jakie ewentualne korzyści można liczyć. Kancelaria frankowa w Radomiu daje szansę na uzyskanie bezpłatnej opinii prawnej.

Osoba zainteresowana nią może liczyć także na to, że prawnicy odpowiedzą na jej wszystkie pytania.

Jeśli analiza umowy kredytowej wypada niekorzystnie dla klienta – nie ukrywamy tego przed nim. Uważamy, że nie ma sensu namawiać go do procesu sądowego, jeśli nie ma szans na wygraną. Sama analiza sprawy frankowej może się odbywać na jeden z dwóch sposobów. Zapraszamy zarówno do bezpośredniego spotkania na terenie Radomia, jak i do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem.

Pomoc frankowiczom w Radomiu – jakie są szanse na wygraną?

Specyfika spraw frankowych polega na tym, że można je złożyć do sądu tylko raz. Nietrudno się domyślić, że pochopne działanie jest niewskazane. Każda sprawa musi być traktowana indywidualnie.

Czasem o sukcesie przesądzają przecież nawet takie detale, jak choćby znajomość orzecznictwa, jakie zapada w radomskim sądzie.

Nasza oferta wyróżnia się pozytywnie na tle tego, co jest stanie zaproponować konkurencja z przynajmniej kilku powodów. Jesteśmy znani z tego, że skupiamy ekspertów doskonale zorientowanych w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Wiemy też, jakie postanowienia abuzywne można znaleźć w konkretnych umowach frankowych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy też zadowolenie kredytobiorcy. Jesteśmy znani nie tylko z uczciwych analiz, ale i z tego, że kierujemy do naszych klientów bardzo konkretne informacje dotyczące tego, czego mogą oczekiwać. Warto zwrócić też uwagę na to, jak wiele spraw udało się nam już wygrać.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube