Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 900 spraw frankowych z bankami. 

Z radością informujemy o rekordowych sukcesach naszej kancelarii w pierwszej połowie 2023 roku, która była bezprecedensowo pomyślna dla naszych Klientów.

Od stycznia do czerwca 2023 roku uzyskaliśmy aż 409 korzystnych wyroków w sprawach frankowych dla naszych Klientów. Cieszymy się, że aż 108 z nich jest już prawomocnych. Jest to dowód naszego zaangażowania, profesjonalizmu i nieustępliwości w walce o prawa naszych Klientów.

Łącznie, dzięki naszej nieustającej pracy, udało nam się uzyskać już prawie 1000 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza kancelaria przyczyniła się do tak licznych sukcesów, poprawy sytuacji naszych Klientów oraz w znacznym stopniu do kształtowania się lini orzeczniczej w sprawach frankowych w Polsce.

Nasze działania obejmują cały kraj – od Warszawy, przez Katowice, Wrocław, Rzeszów, Kraków, Sieradz, Łódź, Opole, Poznań, Legnicę, Jelenią Górę, Rybnik, Świdnicę, Bydgoszcz, Płock, Gliwice, aż po Gdańsk. W tych miastach i wielu innych, pokonaliśmy wszystkie banki, które udzielały kredytów we frankach, chroniąc tym samym prawa kredytobiorców.

Wiele z tych wyroków uzyskaliśmy w niezwykle krótkim czasie. Niektóre nasze rekordy w szybkości uzyskiwania korzystnych decyzji są tak imponujące, że do tej pory nikomu nie udało się je pobić.

Nasze rezultaty świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i gwarantujemy, że nadal będziemy walczyć o ich prawa z największą determinacją.

Zobacz listę wyroków z sygnaturami z poszczególnych miesięcy:

Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki STYCZEŃ 2023 r. 55 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 20 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PONAD 650 wygranych z bankami!

Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki LUTY 2023 r. 63 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 20 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PONAD 700 KORZYSTNYCH WYROKÓW w sprawach frankowych

Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki MARZEC 2023 r. 69 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 27 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PRAWIE 800 KORZYSTNYCH WYROKÓW w sprawach frankowych

REKORD ❗️❗️❗️ Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki KWIECIEŃ 2023 r. 80 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 31 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PRAWIE 900 KORZYSTNYCH WYROKÓW w sprawach frankowych

Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki MAJ 2023 r. 72 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 12 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PONAD 900 KORZYSTNYCH WYROKÓW w sprawach frankowych

Kancelaria adwokacka Adwokat Paweł Borowski – wyroki CZERWIEC 2023 r. 70 x WYGRYWAMY Z BANKAMI ❗️ – w tym 18 razy PRAWOMOCNIE. Łącznie mamy już PRAWIE 1000 KORZYSTNYCH WYROKÓW w sprawach frankowych