Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o odfrankowienie i unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów

Sprawy o rozwód, podział majątku, alimenty

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego to sprawy które w zdecydowanej większości przypadków wymagają fachowej wiedzy oraz dużego doświadczenia praktycznego. Podczas postepowania rozwodowego można popełnić błędy które w przyszłości mogą odbić się na reszcie naszego życia. Prowadzenie rozwodu warto zlecić prawnikom którzy mają w tej materii duże praktyczne doświadczenie oraz wiele pozytywnie zakończonych spraw. Jeśli poszukują Państwo skutecznego adwokata z Wrocławia który poprowadzi Państwa sprawę rozwodową zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski specjalizuje się nie tylko w sprawach o rozwód, ale i inne kwestie związane z rodziną, jak np. podział majątku czy kwestie alimentacyjne. Gwarantujemy obsługę na każdym etapie postępowania – podejmujemy się negocjacji oraz mediacji, działamy w oparciu o sprawdzone i praktyczne rozwiązania. Naszych Klientów wspieramy nie tylko na Sali sądowej ale także przed rozprawą opracowujemy kompleksową strategię działania.

Nasze usługi są nie tylko profesjonalne, z zachowaniem obowiązującej nas tajemnicy zawodowej oraz zasad etyki, ale także szybkie i kompleksowe. Tworzymy i składamy pozew o rozwód niemal błyskawicznie, od momentu, aż uda nam się ustalić z Klientem satysfakcjonujące go oczekiwania i warunki współpracy.

Nasz blog www.adwokacirozwodowi.pl