Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE w Zielonej Górze

Jesteśmy kancelarią, która jest jedną z najbardziej doświadczonych w sprawach Frankowiczów w kraju. Możemy pochwalić się sukcesem już w ponad 350 wygranych sprawach frankowych z bankami. Wiele razy wygrywaliśmy przed sądami w Zielonej Górze. Na prowadzonej przez nas stronie możesz zobaczyć informacje oraz opisy spraw, w których sądy ostatecznie unieważniły kredyty we frankach zaciągnięte przez naszych Klientów. Na chwilę obecną wygraliśmy z prawie każdym bankiem, który udzielał tzw. kredytów we frankach. Wiemy, na czym polegają nieuczciwe umowy i mamy wiedzę na temat tego, jak z nimi walczyć.

Sprawy o kredyty we frankach to nasza jedyna specjalizacja. Dzięki poświęceniu takim sprawom wielu lat pracy, osiągnęliśmy w tej dziedzinie eksperctwo. Przez cały czas analizujemy aktualne orzecznictwa oraz śledzimy zmieniające się trendy w sprawie spraw frankowych. Kancelarię tworzy zespół doświadczonych w sprawach Frankowiczów adwokatów oraz radców prawnych.
Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego sprawy o unieważnienie kredytu pobranego we frankach załatwiamy sprawnie. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Koniecznie spójrz na opisy niektórych z naszych korzystnie zakończonych spraw, jakie uzyskaliśmy w sądach w Zielonej Górze. Dzięki nim uzyskasz informację, dlaczego sądy w Zielonej Górze orzekają na korzyść naszych Klientów i unieważniają umowy z bankami.

Sprawy o unieważnienie kredytu we Frankach prowadzimy na terenie całego kraju oraz we wszystkich sądach.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w ZIELONEJ GÓRZE

Niezależnie od adresu sądu w Polsce, we wszystkich z nich prowadzimy sprawy o unieważnienie kredytów we frankach. Swoją ofertę kierujemy też do mieszkańców Zielonej Góry. W momencie, gdy przeanalizujemy Twoją sprawę podejmiemy decyzję gdzie najlepiej złożyć pozew frankowy tak aby postępowanie przebiegło sprawnie. Całą sprawę możemy omówić bez zbędnej zwłoki online za pomocą komunikatorów wideo lub telefonu.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w ZIELONEJ GÓRZE

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Pamiętaj, że każda sprawa frankowa jest inna, jednak dzięki zdobytemu przez nas wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy przekonani, że z dużym prawdopodobieństwem wygraliśmy już wiele spraw podobnych do Twojej. Chętnie e-mailowo podzielimy się szczegółami na ten temat.

Współpraca z naszą Kancelarią wygląda bardzo prosto. Zaczynamy od przedstawienia bezpłatnej i niezobowiązującej analizy Twojej umowy z bankiem.

Na bieżąco możesz śledzić wygrane przez nas sprawy w całej Polsce na Twitterze oraz Facebooku. – udało nam się unieważnić wiele takich kredytów jak ten zaciągnięty przez Ciebie.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Zapewne zastanawiasz się, co możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy. Sprawdź nasze sprawy dotyczące korzystnych dla naszych Klientów wyroków – tutaj. W momencie, gdy prześlesz nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy, odpowiemy dokładnie, co możesz zyskać.

Skutecznie dochodzimy:

  • unieważnienia umowy kredytowej we frankach oraz zwrotu pieniędzy równego sumie wypłaconych rat wraz z odsetkami oraz prowizją (bierzemy także pod uwagę ewentualne ustalenie nieważności umowy). Umowa jest wówczas traktowana tak, jakby nigdy nie była zawarta,
  • odfrankowienia kredytu i zwrócenia nadpłat wynikających z rozliczenia przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Umowa w momencie usunięcia niedozwolonych klauzul nadal obowiązuje, jednak przestaje obowiązywać w odniesieniu do waluty CHF,
  • obrony praw kredytobiorców, w momencie, gdy bank wypowiedział im umowę kredytu hipotecznego i dochodzi zapłaty.

Jeżeli nie możesz spotkać się z nami osobiście, nie przejmuj się tym. Pracujemy zdalnie, a Twoja wizyta będzie konieczna tylko w czasie przesłuchania w sądzie.

Jakie są metody na kredyt frankowy?

Jednym z rozwiązań jest nieważność umowy kredytowej. Podpisana umowa nigdy nie istniała, a podpisująca ją osoba nie była zobowiązana do płacenia prowizji, odsetek i rat kapitałowych, które były zależne od zmiany wysokości kursu franka szwajcarskiego.

W takiej sytuacji można starać się o zwrot wszystkich rat i opłat, które klient opłacił. Ponadto nie trzeba płacić bankowi następnych rat. Należy także wnieść o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Takie orzeczenie ma miejsce w 98% prowadzonych i wygranych przez nas spraw.

Drugim sposobem jest odfrankowienie, czyli odwalutowanie. Oznacza to dla klienta traktowanie zaciągniętej pożyczki, jakby była zwykłym kredytem w PLN. Oprocentowanie się nie zmieni, kwota kredytu nadal będzie podlegała oprocentowaniu w oparciu o stawkę LIBOR. Można jednak wystąpić o zwrot nadpłaty ze względu na zawyżenie płaconej kwoty. Takie orzeczenie otrzymuje 2% prowadzonych przez nas wygranych spraw.

Co istotne, nawet całkowite spłacenie kredytu nie powoduje, że nie można dochodzić i odzyskać bezprawnie pobranych przez bank pieniędzy związanych z indeksacją i waloryzacją kredytu. Nadal można dochodzić sądownie uznania swojej umowy kredytowej za nieważną lub złożyć wniosek o jej odfrankowienie.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Pomoc Frankowiczom oferuje obecnie bardzo wiele firm. Niewiele z nich istniało jednak kilka lat temu, w czasach, kiedy prawnicy nie byli pewni, że takie sprawy da się wygrać. Nasza Kancelaria dotarła do niewielkiego grona specjalistów, którzy takimi sytuacjami zajmowali się od początku. Dzięki wielu latom praktyki odznaczamy się jakością, doświadczeniem oraz wiedzą. Nasza pomoc klientowi nie ogranicza się tylko do wygranej sprawy. Codziennie pomagamy średnio kilku klientom w zakończeniu oraz zniknięciu kredytów we frankach lub innych obcych walutach.

Chętnie przygotujemy dla Państwa darmową analizę CHF, jeśli pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości związane ze sprawą zaciągniętego kredytu. Zazwyczaj przygotowanie kompletnej informacji o szansach i możliwościach zakończenia sprawy przesyłamy w ciągu 2-3 dni. Poinformujemy także, gdy nie będzie ona nadawała się do dalszego prowadzenia.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube