Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE we Wrocławiu

Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w pomaganiu klientom w rozwiązywaniu ich sporów z bankami. Wygraliśmy już prawie 400 spraw frankowych z bankami a Frankowiczów reprezentujemy w sądach od samego początku kiedy okazało się, że umowy frankowe zawierają nieuczciwe zapisy.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo również informacje o licznych prawomocnych wyrokach, w których sądy unieważniły kredyty we frankach, które wywalczyliśmy dla naszych Klientów. Znamy te nieuczciwe umowy i wiemy jak skutecznie z nimi walczyć.

Sprawy dotyczące kredytów frankowych to nasza jedyna specjalizacja – oznacza to, że cały nasz czas poświęcamy jedynie na prowadzenie spraw przeciwko bankom.Osiągnęliśmy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, stale analizując zmiany w orzecznictwie i trendy w sprawach o kredyt frankowy.

Zespół naszej kancelarii tworzą adwokaci i radcy prawni posiadający doświadczenie w sprawach dotyczących kredytów frankowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o umorzenie kredytu we frankach. Jesteśmy w stanie to zrobić dzięki znajomości przepisów i bardzo bogatemu doświadczeniu zdobytemu na sali sądowej.

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi korzystnymi wyrokami, które uzyskaliśmy przed sądami we Wrocławiu. Dowiecie się z nich dlaczego sądy we Wrocławiu przyznają rację naszym klientom i unieważniają ich umowy.

Nasi adwokaci prowadzą sprawy o kredyty frankowe na terenie całego kraju, we wszystkich sądach.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW we Wrocławiu

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Oto przykład jak prowadzimy sprawy we Wrocławiu – przedstawiamy kilka przykładów PRAWOMOCNYCH wyroków unieważniających kredyty we frankach naszych Klientów które uzyskaliśmy w ekspresowym tempie we Wrocławiu!

Pamiętaj każda sprawa frankowa jest inna jednak nasze bardzo duże doświadczenie pozwala wnioskować, że możemy wygrać również Twoją! Chętnie prześlemy dodatkowe informacje na ten temat.

Aby rozpocząć proces współpracy z nami, bezpłatnie i bez zobowiązań ocenimy Państwa umowę z bankiem.

Możesz śledzić zwycięstwa naszej firmy w całym kraju na Twitterze oraz Facebooku. Pomogliśmy już wielu osobom z pożyczkami takimi jak Twoja.

 1. PRAWOMOCNY kolejny EkspresowY Wyrok w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. Wygrywamy w niecałe 24 MIESIĄCE!
 2. ABSOLUTNY REKORD! PRAWOMOCNY WYROK WE WROCŁAWIU unieważnienie kredytu frankowego Santander Bank ( umowa KREDYT BANK) W NIESPEŁNA 12 MIESIĘCY!
 3. PRAWOMOCNY WYROK WE WROCŁAWIU unieważnienie kredytu frankowego Millennium. Ekspresowo wygrywamy w 18 MIESIĘCY
 4. PRAWOMOCNY wyrok we WROCŁAWIU. Unieważnienie kredytu Santander Bank (Kredyt Bank). Bank SPÓŹNIŁ SIĘ z apelacją!
 5. PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu Millennium. Kolejny raz wygrywamy w SĄDZIE APLELACYJNYM we WROCŁAWIU. Ekspresowo w 24 MIESIĄCE
 6. PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu Santander Bank. Wygrywamy w SĄDZIE APELACYJNYM WE WROCŁAWIU
 7. EKSPRESOWY PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie kredytu we frankach GE MONEY BANK. Wygrywamy znów SZYBKO w Sądzie Apelacyjnym we WROCŁAWIU.
 8. Prawomocny wyrok Bank Millennium Apelacja Wrocławska. Wygrywamy 2 sprawy PRAWOMOCNIE 1 dnia we Wrocławiu
 9. Unieważnienie kredytu we frankach PKO BP ( umowa Nordea). Wygrywamy w Sądzie Okręgowym we WROCŁAWIU
 10. SZYBKI PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu mBank „Multiplan”. Wygrywamy we WROCŁAWIU w 26 miesięcy
 11. PRAWOMOCNE EKSPRESOWE unieważnienie kredytu we frankach Raiffeisen Bank. Wygrywamy w Sądzie Apelacyjnym we WROCŁAWIU!
 12. EKSPRESOWY PRAWOMOCNY WYROK UNIEWAŻNIENIE KREDYTU mBank. Wygrywamy we WROCŁAWIU W 22 MIESIĄCE!
 13. Unieważnienie po spłacie kredytu we frankach PEKAO (umowa BPH S.A). Wygrywamy we Wrocławiu na 1 ROZPRAWIE
 14. Unieważnienie kredytu we frankach ING BANK . Wygrywamy na 1 ROZPRAWIE we Wrocławiu
 15. PRAWOMOCNY WYROK w Sądzie Apelacyjnym we WROCŁAWIU. EKSPRESOWE PRAWOMOCNE Unieważnienie kredytu we frankach MILLENNIUM
 16. PRAWOMOCNY WYROK w Sądzie Apelacyjnym we WROCŁAWIU. EKSPRESOWE PRAWOMOCNE Unieważnienie kredytu we frankach MILLENNIUM
 17. PRAWOMOCNY WYROK ekspresowe unieważnienie kredytu mBank. Wygrywamy we Wrocławiu w 19 MIESIĘCY
 18. PRAWOMOCNY WYROK SĄD APELACYJNY WE WROCŁAWIU unieważnienie kredytu we frankach Raiffeisen (POLBANK). EKSPRESOWO wygrywamy w 18 MIESIĘCY

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Jesteśmy dostępni

Możemy pomóc Państwu w poruszaniu się po procedurach związanych z postępowaniem w sprawie rozliczenia nieuczciwego kredytu frankowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i możemy pomóc na wszystkich etapach procesu prawnego.

Przygotujemy Cię na to, co może się wydarzyć podczas postępowania sądowego. Rozplączemy wszystkie niejasne zapisy zawarte w umowie z bankiem. Możesz skorzystać z naszej pomocy we Wrocławiu.

Skutecznie dochodzimy:

 • o unieważnienie umowy kredytu frankowego i zwrot kwoty równej sumie zapłaconych rat wraz z odsetkami i prowizją (ewentualnie o ustalenie nieważności umowy).
 • odfrankowienia kredytu – i zwrot nadpłat spowodowanych rozliczeniem umów w odniesieniu do waluty CHF powoduje, że umowy te są nieważne. Po usunięciu klauzul niedozwolonych umowy nadal obowiązują, ale nie funkcjonują w odniesieniu do waluty CHF;
 • w pomocy kredytobiorcom, którym bank wypowiedział umowę o kredyt hipoteczny i ubiegają się o jego spłatę.

FAQ

Na czym polega niebezpieczeństwo kredytu „frankowego"

Konstrukcja tzw. umów frankowych narusza zasadę podstawowej uczciwości wobec konsumentów. Kredyty te charakteryzują się wzrostem zadłużenia pomimo regularnych spłat. Umowy frankowe dopuszczają nawet wariant, w którym zadłużenie rośnie w nieskończoność. Ostatnie dziesięć lat udowodniło, że wzrost zadłużenia jest nie tylko możliwy, ale wręcz pewny.

W umowach nie ma ograniczeń odpowiedzialności konsumenta. Przykładowo, gdyby w czasie kolejnego spowolnienia gospodarczego lub kryzysu polski złoty do 8 zł, konsekwencje poniósłby wyłącznie kredytobiorca.

W praktyce oznacza to możliwość drenażu majątku konsumenta przez dziesiątki lat w miarę spłacania przez niego zobowiązań, a nawet podporządkowanie całego życia zawodowego spłacie zobowiązań w absurdalnej wysokości – bo tak zadecydują banki.

Sądy wielokrotnie stwierdzały, że umowy „frankowe” są sprzeczne z prawem. Większość prawomocnych wyroków w tych sprawach była niekorzystna dla banków.

Spłaciłem już kredyt. Czy mogę coś odzyskać?

Tak. Spłata kredytu w całości lub dokonanie większej wpłaty będzie uwzględnione w pozwie. Całkowita spłata kredytu ma nawet pewne zalety – nie trzeba bowiem zastanawiać się, czy w trakcie procesu płacić jeszcze coś bankowi, czy zaprzestać spłacania rat.

Co muszę przygotować przed pozwem?

Jeżeli zaakceptujesz ofertę cenową (przedstawioną Ci w raporcie indywidualnym), podpiszesz umowę i wszystkie związane z nią dokumenty prawne. Będziemy jeszcze potrzebowali od Ciebie kilku dokumentów – o szczegółach poinformuje Cię prawnik prowadzący sprawę. Prawdopodobnie będą to:

 • umowa z bankiem, wszystkie aneksy oraz regulamin;

 • potwierdzenia rachunków za opłaty sądowe i skarbowe;

 • historia spłat kredytu, którą poświadcza bank

Dlaczego specjalizacja kancelarii frankowej jest tak ważna?

Nasza kancelaria skupiła wszystkie swoje wysiłki na rozwiązaniu problemu kredytów frankowych w Polsce. Dzięki temu

 • mecenasi doskonale rozumieją sprawę, z którą mają do czynienia – innymi słowy znają wszystkie tajniki umów kredytowych.

 • doświadczenie zdobyte w jednej sprawie często można zastosować w innych sprawach. (np. uzyskanie zeznań świadka, który pogrąża bank, może przełożyć się na wszystkie inne sprawy przeciwko temu bankowi).

 • skupienie naszych mecenasów nie jest podzielone przez konieczność zarządzania innymi obszarami pracy, co pozwala im skupić się na pożyczkach pseudofrankowych.

 • Badamy orzecznictwo i trendy, a także aktywnie reagujemy na zmieniające się realia

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube