Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 900 spraw frankowych z bankami. 

SPRAWY FRANKOWE SZCZECIN

Nasza kancelaria jest jedną z najbardziej doświadczonych w SZCZECINIE w prowadzeniu sporów sądowych z udziałem frankowiczów. Wygraliśmy 350 takich spraw przeciwko bankom. Wielokrotnie odnosiliśmy sukcesy przed sądami w Szczecinie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również informacje o naszych licznych prawomocnych wyrokach, na mocy których unieważniliśmy kredyty udzielone naszym klientom we frankach.

Wygraliśmy już praktycznie z każdym bankiem, który udzielał kredytów we frankach – znamy te nieuczciwe umowy bardzo dobrze i wiemy, jak z nimi walczyć.
Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Zajmujemy się nimi od wielu lat i zdobyliśmy w tym zakresie duże doświadczenie.
Na bieżąco analizujemy orzecznictwo i istotne zmiany w trendach dotyczących spraw o kredyt frankowy. Nasz zespół składa się z adwokatów specjalizujących się w tego typu sprawach, a także radców prawnych doświadczonych w prowadzeniu tego typu spraw.

Skutecznie prowadzimy sprawy o unieważnienie związane z kredytem we frankach. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować sobie opinię jednej z najlepszych kancelarii w kraju.
Uzyskaliśmy wiele korzystnych wyroków, które zostały udostępnione na naszej stronie internetowej. Możesz je przeczytać i dowiedzieć się, dlaczego sądy w Szczecinie przyznają rację naszym Klientom, unieważniając ich umowy.

Prowadzimy sprawy o unieważnienie kredytu we frankach na terenie całego kraju i we wszystkich sądach.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w Szczecinie

Z powodzeniem wygrywaliśmy unieważnienia kredytów we frankach we wszystkich sądach w Polsce. Z tej oferty mogą skorzystać również mieszkańcy Szczecina. Sprawę o unieważnienie kredytów we frankach możemy prowadzić w dowolnym miejscu w Polsce. Nie oznacza to jednak, że jeśli mieszkasz w Szczecinie, to tam musisz pozwać swój bank. Po przeanalizowaniu Twojej sprawy zdecydujemy, gdzie najlepiej złożyć pozew w sprawie frankowej, tak aby postępowanie przebiegało sprawnie. Wszelkie ustalenia można szybko poczynić za pomocą wiadomości wideo lub telefonicznie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w Szczecinie

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Poniżej przedstawiamy przykład tego, jak prowadzimy sprawy w Szczecinie Choć każda sprawa frankowa jest inna, nasze bogate doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że prawdopodobnie wygraliśmy wiele spraw podobnych do Państwa.

Chętnie prześlemy Państwu dodatkowe informacje na ten temat. Jak zatem wygląda współpraca z naszą kancelarią? Zaczynamy od bezpłatnej i niewiążącej analizy Twojej umowy z bankiem.

Śledź na bieżąco nasze zwycięstwa w całym kraju na Twitterze i Facebooku – unieważniliśmy już wiele kredytów podobnych do Twojego!

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Na naszym blogu możesz dowiedzieć się, ile możesz potencjalnie zaoszczędzić dzięki unieważnieniu umowy kredytowej. Jeśli chcesz się przekonać, co możesz zyskać, prześlij nam kopię swojej umowy kredytowej z bankiem w celu uzyskania bezpłatnej analizy.
Skutecznie dochodzimy w sądach w Szczecinie i całym kraju:

  • unieważnieniach umowy kredytowej we frankach i zwrotu kwoty równej sumie wpłaconych rat wraz z odsetkami oraz prowizją (ewentualnie ustalenia nieważności umowy). Umowa jest traktowana w taki sposób, jakby nigdy nie została zawarta;
  • odfrankowaniach kredytu i zwrotu nadpłat spowodowanych rozliczaniem przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Umowa po usunięciu klauzul niedozwolonych nadal pozostaje w mocy, jednak nie funkcjonuje w odniesieniu do waluty CHF;
  • obrony praw kredytobiorców, którym bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego i dochodzi zapłaty.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z naszymi Klientami na odległość. Choć musisz być obecny na przesłuchaniu, większość kontaktów z nami odbywa się przez telefon lub pocztę elektroniczną.

Jakie są metody na kredyt frankowy?

Jedna z możliwości jest taka, że umowa kredytowa nigdy nie istniała lub była nieważna, co oznacza, że dana osoba nigdy nie była zobowiązana do zapłaty prowizji, odsetek i rat kapitałowych uwzględniających zmiany kursu franka szwajcarskiego.

Prawo przewiduje, że w takiej sytuacji możesz ubiegać się o zwrot wszystkich rat i opłat, które zostały zapłacone w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Ponadto nie będziesz zobowiązany do płacenia bankowi żadnych przyszłych rat, możesz też złożyć wniosek o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej – sądy przychylają się do tego wniosku w 98% przypadków, gdy go składamy.

Druga opcja polega na przekształceniu kredytu w zwykły kredyt złotówkowy. Oprocentowanie pozostanie bez zmian, a kwota kredytu będzie nadal oprocentowana według stopy LIBOR. Możesz jednak żądać zwrotu nadpłaconej kwoty z powodu nadpłaty. Obecnie sądy orzekają w ten sposób w 2% wygranych przez nas spraw.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

W ciągu ostatnich kilku lat powstało wiele podmiotów oferujących pomoc frankowiczom. Jednak większość z nich nie istniała jeszcze kilka lat temu, kiedy większość prawników nie sądziła, że takie sprawy można wygrać.

Nasza Kancelaria to niewielka grupa specjalistów, którzy zajmują się tymi sprawami od samego początku. Dzięki tak długiemu okresowi funkcjonowania osiągnęliśmy przewagę jakości, doświadczenia i wiedzy.

Nie tylko wygrywamy, ale przede wszystkim jesteśmy z naszymi Klientami do końca. Średnio każdego dnia kilku naszych klientów traci kredyty we frankach lub innych walutach obcych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące swojej sprawy, zachęcamy do zwrócenia się do naszego biura z prośbą o bezpłatną analizę sprawy. Analiza trwa zazwyczaj od dwóch do trzech dni roboczych i zawiera informacje na temat szans i możliwości związanych z Państwa sprawą. Jeśli nasza kancelaria nie będzie w stanie udzielić pomocy, poinformujemy o tym.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube