Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 2000 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE SOSNOWIEC

Nasza Kancelaria świadczy pomoc dla frankowiczów. Sprawami frankowymi zajmujemy się wiele lat i jak dotąd wygraliśmy już prawie 400 procesów z bankami o unieważnienie kredytu we frankach co czyni z nas lidera w skali kraju. Wiele z nich odbyło się przed sądami w Sosnowcu.

Najważniejsze informacje o nas, a także przykłady naszych sukcesów – przypadków unieważnienia kredytów prawomocnym wyrokiem sądu – znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jak dotąd wygraliśmy w sądzie z prawie każdym bankiem, który udzielał nieuczciwych kredytów we frankach i doskonale znamy ich zagrywki i wiemy, jak się przed nimi bronić. 

Specjalizujemy się wyłącznie w sprawach o kredyty we frankach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie staliśmy się w niej cenionymi ekspertami. Nasz zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów stale monitoruje orzecznictwo dotyczące Frankowiczów, aby mieć zawsze jak najaktualniejszą wiedzę. 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu każdą sprawę prowadzimy rzetelnie i skutecznie. Koniecznie przeczytaj opisy naszych wygranych spraw w sądach w Sosnowcu aby dowiedzieć się, czemu sosnowieckie sądy zawsze przyznają nam rację i unieważniają kredyty naszych Klientów.

Pracujemy na terenie całego kraju i uczestniczymy w procesach w sprawie kredytów we frankach w sądach w całej Polsce. 

Kancelaria dla frankowiczów w Sosnowcu

Prowadzimy i wygrywamy sprawy o unieważnienie kredytu we frankach we wszystkich sądach w Polsce. Nasza oferta jest też skierowana do mieszkańców Sosnowca. Nie oznacza to jednak, musisz pozwać bank akurat w tej miejscowości, w której mieszkasz. Po przeanalizowaniu sprawy zadecydujemy gdzie najlepiej jest złożyć tzw. pozew frankowy tak, aby proces przebiegł jak najsprawniej. Wszelkie konsultacje między kancelarią a Klientem mogą odbyć się zdalnie na spotkaniu wideo lub telefonicznie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Nasze wygrane procesy frankowiczów w Sosnowcu

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Pamiętaj, że każda sprawa o unieważnienie kredytu we frankach jest inna, jednak nasze wieloletnie doświadczenie pozwala przypuszczać, że najprawdopodobniej wygraliśmy już wiele spraw podobnych do Twojej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Jak więc wygląda współpraca z nami?  Cały proces zaczyna się od darmowej i niezobowiązującej analizy Twojej umowy o kredyt z bankiem.

Śledź nas na bieżąco na Twitterze i Facebooku. i obserwuj jak wygrywamy sprawy w całej Polsce – już wielu Frankowiczów takich jak Ty dzięki nam nie musi się już martwić o swój kredyt.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Frankowicze w Sosnowcu – kredyty w CHF

Najważniejszym etapem współpracy jest analiza dokumentów, pozwalająca określić szanse na wygraną. Impulsywna decyzja o złożeniu pozwu do sądu może skończyć się wysokimi kosztami sądowymi do poniesienia przez frankowicza, podczas gdy problem z zobowiązaniami finansowymi pozostanie bez zmian.

Dlatego tak ważne jest skonsultowanie się z osobami rozeznanymi w tym zagadnieniu, które doradzą i pokierują Frankowicza, biorąc pod uwagę jego indywidualny przypadek. Nasza Kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla frankowiczów Sosnowiec  – oprócz analizy dokumentów w celu zlokalizowania nieprawidłowości, prowadzimy sprawę przez cały czas jej trwania i godnie reprezentujemy naszego Klienta.

Dlaczego warto starać się o unieważnienie kredytu we frankach?

Ile pieniędzy możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy z bankiem? Zobacz nasze dotychczasowe sprawy na naszym blogu. Jeśli chcesz się przekonać, co możesz zyskać na wygranym procesie – wyślij nam swoją umowę kredytu z bankiem do darmowej analizy.

Oto rodzaje spraw, w których możemy Ci pomóc:

  • unieważnienie umowy kredytowej we frankach i zwrot kwoty równej sumie wpłaconych rat wraz z odsetkami i prowizją (ewentualnie: ustalenie nieważności umowy). Umowa w tym przypadku jest traktowana tak, jak gdyby nigdy nie została zawarta;
  • odfrankowienie kredytu i zwrot nadpłat wynikających z rozliczania przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Umowa po usunięciu niedozwolonych klauzul nadal pozostaje w mocy, jednak nie funkcjonuje w odniesieniu do ceny franka;
  • obrona praw kredytobiorców, którym bank wypowiedział umowę hipoteki i żąda zapłaty.

Nie możesz przyjść do naszej Kancelarii? Nie przejmuj się – pracujemy zdalnie, a Ty będziesz musieć się stawić jedynie podczas przesłuchania w sądzie.

Pomoc prawna frankowiczom Sosnowiec – czy warto złożyć pozew frankowy?

Wielu Frankowiczów zadaje sobie pytanie: czy warto wchodzić z bankiem na drogę sądową? Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że starania o polubowne rozwiązanie sprawy jak na razie nie przynoszą zadowalających efektów. Ugody, które satysfakcjonują obie strony w przypadku kredytów we frankach należą do rzadkości. Dlatego nasza pomoc prawna frankowiczom skupia się na złożeniu pozwu, poprzedzonego kompleksową analizą zapisów umowy kredytowej i sytuacji Klienta.

Szanse na wygrany proces – pomoc frankowiczom Sosnowiec

Sprawa frankowa może zostać złożona do sądu tylko raz. Oznacza to, że jako kredytobiorca musisz się dokładnie zastanowić, zanim wybierzesz swojego pełnomocnika. Należy tu się kierować nie tylko niską ceną, ale przede wszystkim jakością świadczonych usług. Pamiętaj, że każda sprawa frankowa wymaga indywidualnego podejścia, chociażby aby znać lokalne orzecznictwo w sosnowieckich sądach. Kancelaria frankowa Sosnowiec pomoże Ci się uwolnić z kredytu frankowego i w końcu odetchnąć z ulgą.

Sprawy frankowe Sosnowiec – co można zrobić?

Pierwszym kamieniem milowym na drodze do pozbycia się zadłużenia jest dokładna analiza przypadku, dająca pogląd na sytuację i szansę wygranej walki sądowej z bankiem. Aby to zrobić, należy najpierw przeanalizować umowę kredytową.

Pozwoli to na ocenę ryzyka i potencjalnych zysków z wygranego procesu, wyznaczenie strategii działania i wskazanie konkretnych klauzul, za pomocą których bank wyzyskuje swoich kredytobiorców.

Kancelaria frankowa Sosnowiec umożliwia przeprowadzenie niezobowiązującej, bezpłatnej opinii prawnej na podstawie umowy frankowej, a ponadto na odpowiedzenie na wszelkie pytania i wątpliwości Klienta.

Wystarczy, że wyślesz nam umowę frankową do analizy i umówisz się na konsultację, podczas której nasi prawnicy rozwieją Twoje obawy i dokładnie objaśnią Ci Twoją sytuację.

W przypadku negatywnej opinii, poinformujemy Cię o tym fakcie niezwłocznie. Jest to ważne, ponieważ pozytywna opinia prawna jest praktycznie najważniejszym czynnikiem decydującym o potencjale wygranego procesu.

Konsultacja w sprawie analizy Twojej umowy może odbyć się albo bezpośrednio na terenie Sosnowca, albo telefonicznie, w zależności od Twojej dyspozycji i preferencji.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Pracują u nas doświadczeni eksperci w zakresie kredytów frankowych;
  • Dobrze znamy abuzywne klauzule wykorzystywane przez instytucje bankowe – zarówno polskie jak i międzynarodowe;
  • Korzyść kredytobiorcy jest dla nas najważniejsza. Uczciwie analizujemy sprawę i lojalnie informujemy o prawdopodobnych rezultatach procesu sądowego.
  • Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach – zdecydowana większość naszych Klientów wygrywa procesy sądowe;
  • Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszych prawników wiele spraw kończy się już na etapie negocjacji z bankiem;
  • Jesteśmy sumienni i terminowi.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube