Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1800 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Nasza Kancelaria charakteryzuje się ponadprzeciętnym doświadczeniem w zakresie spraw Frankowiczów w Polsce. Możemy pochwalić się prawie 400 wygranymi sprawami w tym zakresie z bankami. Niejednokrotnie na podstawie wiedzy i doświadczenia zwyciężaliśmy przed sądami w Sopocie.

Na naszej witrynie znaleźć można zróżnicowane opisy i informacje dotyczące prawomocnych wyroków, które unieważniały kredyty w walucie szwajcarskiej.
Skonfrontowaliśmy się niemalże z każdym bankiem, które w przeszłości zdecydowały się na udzielanie nieuczciwych kredytów. Znamy wszelkie niuanse związane z konstrukcją umów, w konsekwencji wiemy, jak prowadzić batalię w sądzie.

Podkreślamy, że sprawy o kredyty we frankach szwajcarskich to na dzień dzisiejszy nasza jedyna specjalizacja. W praktyce oznacza to, że zajmujemy się takimi tematami od wielu lat i możemy pochwalić się ponadprzeciętnym doświadczeniem w tym zakresie.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby na bieżąco analizować orzecznictwo, jednocześnie monitorować wszelkie zmiany w trendach, które dotyczą bezpośrednio spraw frankowych. Możemy pochwalić się adwokatami i radcami prawnymi, którzy są wykwalifikowani i posiadają ogromną wiedzę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy prowadzić sprawy o unieważnienie kredytu możliwe najsprawniej, jak jest to możliwe. Zapoznaj się z opisami naszych korzystnych wyroków, jakie udało nam się uzyskać w sądach w Sopocie.

Na tej podstawie dowiesz się, dlaczego sądy w Sopocie są po stronie naszych Klientów, jednocześnie decydują się na korzystne rozpatrzenie sprawy.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw o unieważnianie kredytu we frankach na terenie całej Polski i we wszystkich sądach, co wyróżnia nas od pozostałych kancelarii.

Kancelaria dla frankowiczów w Sopocie

Sprawy związane z unieważnianiem kredytu we frankach szwajcarskich nie należą do najłatwiejszych, jednak możemy pochwalić się sukcesami niemalże w całym kraju.

Nasze usługi skierowane są również do mieszkańców Sopotu. Oczywiście nie oznacza to, że jeśli klient mieszka w Warszawie, to musi pozwać bank właśnie w tej lokalizacji. Wybierz się do nas, a my przeanalizujemy sprawę i podejmiemy możliwie najbardziej optymalną decyzję dotyczącą miejsca składania pozwu frankowego- w ten sposób Klient może mieć pewność, że postępowanie przebiegnie możliwie najszybciej i skutecznie.

Ustalanie dodatkowych aspektów można poczynić za pośrednictwem telefonu bądź komunikatora video.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Wygrane sprawy frankowe w Sopocie

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Klient powinien pamiętać jednak o tym, że niemalże każda sprawa frankowa jest odmienna. Nie zmienia to jednak faktu, że możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Istnieje również prawdopodobieństwo tego, że udało nam się wygrać podobną sprawę do Twojej.

Jak w praktyce wygląda zatem nasza współpraca klientem? Otóż wszelkie zlecenia rozpoczynamy od całkowicie bezpłatnej, jednocześnie nie zobowiązującej analizy umowy klienta z bankiem.

Zapraszamy do śledzenia naszych wygranych spraw sądowych zarówno na Twitterze oraz Facebooku.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co jesteśmy w stanie zyskać dzięki unieważnieniu kredytu frankowego?

Jeśli chcesz uzyskać informacje w zakresie tego, co dokładnie możesz zyskać, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Po przesłaniu umowy kredytu z bankiem odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania.

Jesteśmy w stanie w sposób skuteczny:

  • unieważnić umowę kredytową we frankach i doprowadzić do zwrotu pieniędzy, które są równe sumie wpłaconych rat z odsetkami i prowizjami. Wówczas umowa traktowana jest w taki sposób, jakby nigdy nie doszło do jej zawarcia,
  • odfrankowić kredyt i spowodować zwrot nadpłat, które zostały spowodowane rozliczaniem umowy w odniesieniu do waluty szwajcarskiej.
  • obronić prawa kredytobiorców, którym bank zdecydował się na wypowiedzenie umowy kredytu hipotecznego.

Jeśli nie masz możliwości osobistego dotarcia do kancelarii, wówczas oferujemy zdalną współprace. W praktyce oznacza to, że obecność klienta będzie konieczna jedynie w trakcie trwania sprawy w sądzie.

Jakie metody na kredyt frankowy możemy wyróżnić?

Jedną z najpopularniejszych opcji jest unieważnienie umowy kredytowej. Sprawia to, że umowa jest traktowana w taki sposób, jakby nie doszło do jej zawarcia. W konsekwencji klient nie jest zobowiązany do płacenia prowizji, rat kapitałowych czy też odsetek, które uwzględniały dynamiczne zmiany wysokości kursu CHF.

Sprawimy, że nie będziesz zobowiązany do płacenia bankowi następnych rat, dodatkowo po wygranej wniesiemy o usunięcie hipoteki z księgi wieczystej. Aż 98% spraw, które prowadzimy, kończy się właśnie w ten sposób.

Alternatywnym rozwiązanie jest odfrankowanie. Wówczas całe zobowiązanie traktowane jest, jakoby było zwykłym kredytem złotówkowym. W praktyce oznacza to, że poszczególne zasady oprocentowania nie ulegają zmianie, natomiast kwota kredytu jest oprocentowana na podstawie stawki LIBOR. Tak kończy się 2% spraw prowadzonych przez nas.

Dlaczego warto zdecydować się na kontakt z naszą kancelarią?

Na dzień dzisiejszy pomoc w zakresie kredytów frankowych oferowana jest przez wiele podmiotów. Jedynie kilka z nich działało kilka lat temu, gdy większość prawników nie zdawała sobie sprawy z tego, że taką sprawę można wygrać.

Jako nieliczni możemy pochwalić się tym, że takimi sprawami zajmowaliśmy się niemalże od początku. Długi okres funkcjonowania sprawia, że mamy znacznie więcej doświadczenia, jednocześnie możemy pochwalić się większą wiedzą w tym zakresie. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, gorąco zachęcamy do kontaktu i do zlecania bezpłatnych analiz CHF. Po 2-3 dniach roboczych otrzymacie Państwo szczegółową informację w zakresie szans i możliwości, które związane są bezpośrednio z prowadzoną sprawą. 

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube