Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1800 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski specjalizuje się tylko i wyłącznie w sprawach frankowych na terenie Polski. Dlaczego zakres naszych zainteresowań jest tak sprecyzowany? Stawiamy na wiedzę i jakość, które zdobywaliśmy pracując nad jednym rodzajem spraw. Nasze doświadczenie jest wieloletnie, a dzięki skupieniu na jednym typie spraw opanowaliśmy przeprowadzanie postępowań, dotyczących kredytów we Frankach do perfekcji.

W dalszym ciągu doszkalamy się i zapoznajemy z nowymi trendami, które dotyczą spraw frankowych. W naszym zespole pracują eksperci z doświadczeniem w sprawach frankowiczów: adwokaci i radcowie prawni.

Możemy pochwalić się dużą ilością wygranych spraw – więcej niż 350 naszych klientów odniosło z nami sukces w wytoczonej bankowi sprawie. Również na terenach miasta Opole niejednokrotnie wygrywaliśmy.

Sprawdź naszą stronę, aby zaznajomić się z informacjami oraz opisami uzyskanych przez nas rezultatów w postaci prawomocnych wyroków. Na naszym koncie znajdują się również wygrane z niemal każdym bankiem, u którego klienci zadłużali się w obcej walucie – franku.

Świadczymy usługi prawne na terenie całego kraju.

Kancelaria dla osób z kredytem we frankach w Opolu

Przedstawiona oferta jest skierowana do mieszkańców całej Polski, również mieszkańców Opola – kancelaria pracuje sprawnie na terenie całego kraju Po przeanalizowaniu niezbędnej dokumentacji oraz dostarczonych przez Klienta informacji wspólnie określimy w jakiej lokalizacji najkorzystniej będzie wszcząć postępowanie, tak aby miało jak największe szanse na powodzenia.

Możliwy jest kontakt zdalny za pomocą komunikatorów video oraz połączeń telefonicznych, który przyspieszy wymianę informacji między klientem a pracownikiem.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Nasze sukcesy na terenie Opola

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

W tym miejscu możesz zaznajomić się z tym w jaki sposób prowadzimy sprawy w prawne na terenie miasta Opole. Oto kilka przykładów wygranych przez nas spraw prowadzonych dla Klientów z Opola, Kędzierzyna-Koźla czy okolic.

Mówi się, że w przypadku spraw prawnych każdy przypadek jest inny od poprzedniego – jednak dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy prawie pewni, że możemy pochwalić się zwycięstwami w sprawach, które są łudząco podobne to Twojej. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

W jaki sposób przebiega współpraca z naszą firmą? To proste! Na początek odbywamy z Klientem bezpłatną analizę umowy z bankiem, która nie tworzy żadnych zobowiązań. Oznacza to, że możesz najpierw dowiedzieć się co mamy Ci do zaoferowania bez wcześniejszego podpisywania żadnych formalności.

Wiele informacji przedstawiamy na innych kanałach komunikacyjnych takich jak Twitterze oraz Facebooku – więc jeśli chcesz zapoznać się z naszymi wygranymi sprawami zapraszamy do śledzenia naszych kont na tych portalach.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Jakie są korzyści z unieważnienia kredytu we Frankach?

Jeśli zastanawiasz się jak wiele możesz zyskać w przypadku, gdy odniesiesz sukces w unieważnieniu umowy z bankiem powinieneś zapoznać się z informacjami na temat uzyskanych przez nas rezultatów na blogu, które dostępne są tutaj. Jeśli chcesz, aby Twoja sprawa została przeanalizowana indywidualnie w celu rozpatrzenia możliwych korzyści z wygranego postępowania prawnego – prześlij na nasz adres umowę kredytu z bankiem a my dokonamy dla Ciebie bezpłatnej analizy.

Skutecznie przeprowadzamy sprawy takie jak:

  • Unieważnienie umowy kredytowej w obcej walucie – frankach – doprowadzamy do zwrotu kwoty spłaconych już przez Państwa rat oraz naliczonych do nich odsetek i prowizji. Inną opcją jest wdrożenie w życie nieważności zawartej umowy – wtedy takowa umowa jest traktowana jako formalność, do której nigdy nie doszło;
  • Odfrankowienie kredytu – w tym typie postępowania dbamy również o zwrot nadpłat, które zostały wyegzekwowane przez bank. Rezultatem końcowym jest dalsze istnienie umowy jednak bez klauzul, które są niedozwolone – taka umowa nie odnosi się dłużej do obcej waluty;
  • Obrona praw kredytobiorców – jeśli Twój bank wypowiedział zawartą z nim umowę, dotyczącą zaciągnięcia pożyczki hipotecznej.

Jeśli nie masz możliwości umówić się z nami na spotkanie stacjonarne – nie przejmuj się. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na współpracę zdalną, a wtedy pojawić się będziesz musiał jedynie podczas przesłuchania w sądzie.

Co można faktycznie zrobić z kredytem w frankach?

Pierwszą z opcji, która może wydawać się najbardziej atrakcyjną jest unieważnienie umowy kredytowej – czyli doprowadzenie do stanu jakby umowa nigdy nie została zawarta. Wszystkie zobowiązania finansowe, które wiązały się z umową takie jak: prowizje, odsetki i raty kapitałowe; które odnosiły się do wahania się kursu franka szwajcarskiego zostają unieważnione. Dodatkowym plusem tej opcji jest możliwość ubiegania się o zwrot wyegzekwowanych wpłat (rat i opłat). W przypadku tego rodzaju spraw na ten moment możemy pochwalić się, że sądy zgadzają się na ten rodzaj postępowania w 98% spraw, w których odnosimy zwycięstwo.

Kolejną opcją jest odfrankowienie/odwalutowanie kredytu. Polega ono na zmianie kredytu w taki sposób, że będzie on traktowany jak kredyt złotówkowy. Niestety wcześniej ustalone z bankiem oprocentowanie pozostaje takie samo, a kwota kredytu w dalszym ciągu pozostaje oprocentowana w odniesieniu do stawki LIBOR. Korzyść tej opcji stanowi możliwość wniesienia o zwrot nadpłaty. W przypadku spraw prawnych, które przeprowadzamy sądy orzekają tak w 2% postępowań, w których odnosimy zwycięstwo.

Dlaczego warto wybrać nas?

Jesteśmy świadomi, że pomoc osobom, które wzięły kredyt we frankach jest tematem popularnym – wiele podmiotów zajmuje się tym zagadnieniem. Jednak w przeciwieństwie do nich nasza kancelaria przetrwała czasy, w których większość prawników nie wierzyła w możliwości wygranej tego rodzaju spraw. Mówi to o naszym doświadczeniu oraz zaciekłości w walczeniu o sprawę klienta. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie zbudowaliśmy fundamenty naszej kancelarii, którymi są: jakość, doświadczenie i wiedza.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube