Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 900 spraw frankowych z bankami. 

Sprawy frankowe Olsztyn

Kredyt we frankach jest problemem wielu kredytobiorców. Odfrankowanie kredytu lub unieważnienie umowy jest procesem trudnym i wymaga specjalistycznej wiedzy. Dlatego warto skorzystać z naszego doświadczenia, gwarantujemy fachową pomoc na każdym etapie sprawy.

Należymy do najbardziej doświadczonych kancelarii w kraju, zajmujących się sprawami Frankowiczów. Nasz zespół to adwokaci i radcowie prawni z ogromnym doświadczeniem. Specjalizujemy się głównie w sprawach kredytów frankowych. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że jesteśmy na eksperckim poziomie. Na bieżąco monitorujemy zmiany dotyczące spraw frankowych oraz dokładnie analizujemy orzecznictwo. Wygraliśmy już ogrom spraw frankowych z różnymi bankami. Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw przed sądami w Olsztynie. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowo opisane informacje dotyczące prawomocnych wyroków naszych Klientów, w których sądy wydały wyrok unieważniający kredyt we frankach. Doskonale znamy nieuczciwe praktyki i wiemy jak z nimi walczyć, dlatego wygraliśmy praktycznie już z każdym bankiem, który udzielał kredytów we frankach. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że sprawy o ofrankowanie lub unieważnienie kredytów prowadzimy sprawnie na terenie całego kraju, we wszystkich sądach.

Kancelaria dla Frankowiczów w Olsztynie

Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Olsztyna, jednak z sukcesami prowadzimy sprawy o unieważnienie kredytów w sądach na terenie całej Polski. Nie musisz pozywać banku w miejscu swojego zamieszkania, po dokładnej analizie sprawy podejmujemy decyzję o złożeniu wniosku w miejscu najkorzystniejszym dla klienta, aby postępowanie przebiegło szybko i sprawnie. Współpracę z naszą Kancelarią zaczyna się od niezobowiązującej i bezpłatnej analizy Twojej umowy kredytowej, chętnie udzielimy dodatkowych informacje, które pozwolą Ci zgłębić temat. Analizę dokumentów można przeprowadzić bezpośrednio w kancelarii na terenie Olsztyna. W przypadku braku czasu lub znacznej odległości można tego dokonać poprzez rozmowę telefoniczną, lub on-line. Możliwości kontaktu jest wiele i dla każdego klienta znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Wyroki Frankowiczów w Olsztynie, Nasze Wygrane

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Na naszej stronie można znaleźć przykłady spraw prowadzonych w Olsztynie wraz z rozstrzygnięciami sądu, ze szczegółowym opisem jak doprowadziliśmy do zwycięstwa. Należy pamiętać, że każda sprawa dotycząca kredytu we frankach jest inna. Jednak ogromne doświadczenie pozwala wnioskować, że mamy na koncie wiele wygranych spraw podobnych do Twojej.

Dzięki unieważnieniu kredytu można uzyskać wyrok stwierdzający tzw. ofrankowanie, czyli stwierdzenie złotowego charakteru umowy kredytu, przy zachowaniu oprocentowania na podstawie LIBOR + marża. Druga opcja to stwierdzenie nieważności umowy kredytu, rzadziej stwierdzenie, że umowa wygasła niewykonana.

Nasza kancelaria stosuje obie koncepcje a w rękach sądu pozostaje decyzja , która jest właściwa. Dzięki wygranej sprawie można uzyskać ogromne korzyści, które w znaczący sposób podniosą komfort życia a kredyt we frankach przestanie być ogromnym obciążeniem dla domowego budżetu.

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Olsztyn analiza dokumentów, czy warto złożyć pozew frankowy?

Wiele osób posiadających kredyt we frankach zastanawia się, czy warto wnieść sprawę do sądu przeciwko bankowi. Czy istnieje jakakolwiek szansa na wygraną, czy to z góry przegrana sprawa i nie warto się tego podejmować oraz ponosić kosztów sądowych? Z doświadczenia naszej Kancelarii wynika, że próby polubownego załatwienia sprawy nie dają satysfakcjonujących rezultatów a zawarcie ugody, która będzie korzystna dla obu stron niestety zdarza się rzadko. W związku z tym nasza pomoc prawna skupia się głównie na złożeniu pozwu, uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie w zaistniałej sytuacji. Wygrywamy wiele spraw i uważamy, że warto złożyć pozew i dochodzić swoich praw w sądzie.
Pierwszym krokiem, który należy podjąć po decyzji o rozpoczęciu walki z bankiem jest dostarczenie dokumentów do analizy. Po przeanalizowaniu dokumentów opracowujemy szczegółowy plan działania, w którym wskażemy korzyści płynące z wygranej sprawy, wyszczególnimy klauzule abuzywne w zawartej umowie i omówimy ewentualne ryzyko wytoczenia sprawy przeciwko bankowi. Konsultację przeprowadzimy na najwyższym poziomie, wszystko zostanie szczegółowo omówione, odpowiemy na każde nurtujące pytanie tak, aby sytuacja dla klienta była jasna i klarowna. W naszej kancelarii frankowej w Olsztynie zapewnia możliwość niezobowiązującej i bezpłatnej opinii prawnej dotyczącej kredytu frankowego. Każde nasze działanie jest poprzedzone kompleksową analizą całej umowy kredytowej i indywidualnej sytuacji danego kredytobiorcy.

Jeżeli analiza umowy kredytowej we frankach będzie negatywna natychmiast zostaniesz o tym poinformowany.

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do naszej kancelarii w Olsztynie ?

  • nasz kancelaria składa się wyłącznie z ekspertów, którzy posiadają dużą wiedzę i są zorientowani w obszarze kredytów frankowych
  • doskonale znamy postanowienia abuzywne zawarte w umowach kredytowych wykorzystywane przez instytucje bankowe w kraju i na świecie
  • zawsze stawiamy kredytobiorcę na pierwszym miejscu, dokładnie analizujemy sprawę i uczciwie informujemy o prawdopodobnym efekcie procesu sądowego
  • wyróżnia nas duża skuteczność nasi klienci najczęściej kończą sprawę sądową z rozwiązanym problemem
  • ogromna liczba wierzycieli poznała już profesjonalizm naszych prawników i radców prawnych, dlatego wiele spraw kończy się na etapie negocjacji z bankiem.
  • charakteryzuje nas sumienne i indywidualne podejście oraz terminowa realizacja powierzonego zadania

Decyzję o złożeniu pozwu przeciwko bankowi należy dokładnie przemyśleć, ponieważ można to uczynić tylko raz dla danej umowy kredytowej. Nie należy również pochopnie wybierać pełnomocnik, korzystając z naszej kancelarii frankowej w Olsztynie masz pewność, że indywidualne podejść i ogromne doświadczenie pozwoli Ci na skuteczne rozstrzygnięcie sprawy. Doprowadziliśmy do unieważnienia wielu kredytów takich jak Twój.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube