Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1800 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Kancelaria Kredyty we Frankach Łódź – Pomoc Frankowiczom

Kancelaria prowadzona przez nas jest jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii w sprawach Frankowiczów w Polsce. W swoim portfolio mamy już blisko 400 wygranych spraw Frankowiczów przeciwko bankom. Wiele razy udało nam się zwyciężyć w sądach w Łodzi. W zasobach naszej strony internetowej możesz znaleźć opisy z prawomocnie wydanych wyroków, gdzie kredyty we frankach naszych Klientów zostały unieważnione.

Dobrze znamy najmniejsze haczyki w umowach z każdym bankiem, który udziela kredytu we frankach. Niejednokrotnie udało nam się z nimi zwyciężyć, więc mamy przygotowane pewne strategie.

Jedyne rodzaje spraw, którymi zajmujemy się to kredyty we frankach. Pozwoliło nam to osiągnąć ogromne doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat. Ciągle jesteśmy na bieżąco z orzecznictwem oraz ze zmianami jakie zachodzą w trendach spraw frankowych. Do naszego zespołu należą doświadczeni radcy prawni oraz adwokaci.

Przebieg spraw o unieważnienie kredytu we frankach przebiega sprawnie i skutecznie. Dla potwierdzenia przeczytaj wybrane wyroki, które z korzyścią dla Klienta uzyskaliśmy w sądach w Łodzi. Zaczerpniesz z nich informacje z jakiej przyczyny sądy w Łodzi unieważniają umowy naszych Klientów i zasądzają o wygranej.

Nasze sprawy prowadzimy w każdym sądzie na terenie każdego miasta w kraju.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w ŁODZI

Sprawy w interesie naszych Klientów odnośnie kredytów we Frankach prowadzimy z powodzeniem w każdym sądzie w kraju. Ofertę swoją kierujemy również do mieszkańców Łodzi.

Jeśli mieszkasz w innym mieście np. we Wrocławiu to nie oznacza to, że musisz pozwać swój bank właśnie w mieście zamieszkania. Po zapoznaniu i analizie sytuacji wspólnie podejmiemy decyzję, w jakim miejscu najlepiej byłoby złożyć pozew, aby przebiegł sprawnie i z pomyślnością. Wszelkie analizy i spotkania możemy ustalać bez straty czasu w formie spotkań online, z pomocą telefonów lub komunikatorów video.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w ŁODZI

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Należy również pamiętać, że każda sprawa frankowa jest zupełnie innym przypadkiem, wymaga indywidualnego podejścia. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia, że najprawdopodobniej uczestniczyliśmy z powodzeniem w sprawach takich jak Twoja. Bez problemu podzielimy się takimi informacjami.

Więc w jaki sposób zaczyna się współdziałanie z naszą Kancelarią? – Na początku udzielamy niezobowiązującej analizy umowy między Tobą a bankiem, odbywa się to oczywiście bezpłatnie.

Umożliwiamy aktualne śledzenie naszych zwycięskich spraw z całej Polski na Twitterze oraz Facebooku.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Jakie korzyści płyną z unieważnienia kredytu we frankach?

Ile pieniędzy możesz oszczędzić dzięki takiemu unieważnieniu umowy? Zobacz na nasze wygrane wyroki, które dostępne są tutaj. Jeśli chcesz wiedzieć co możesz zyskać w swojej sprawie to prześlij nam swoją umowę z bankiem odnośnie kredytu do prywatnej, bezpłatnej analizy.

Z pozytywnym skutkiem wnosimy o:

  • całkowite unieważnienie umowy odnośnie kredytu we frankach i zwrotu kwoty pieniężnej równej sumie wpłaconych rat, włącznie z naliczonymi odsetkami oraz prowizją (możliwe ewentualne inne ustalenia odnośnie umowy). W tym przypadku umowa traktowana jest jak nigdy nie zostałaby zawarta;
  • odfrankowanie kredytu oraz zwrot wszystkich nadpłat, które związane były z rozliczaniem w odniesieniu do waluty CHF. W tym przypadku umowa pozostaje w mocy, nie jest jednak rozpatrywana w walucie CHF;
  • obronę praw kredytobiorców, które dotyczą wypowiedzenia umowy o kredyt hipoteczny przez bank i dochodzi zapłaty.

Jeśli nie jesteś w stanie spotkać się z nami osobiście to bez problemu możemy spotkać się w formie zdalnej. Twoja obecność będzie konieczna tylko podczas przesłuchania w sądzie.

Jakie są rozwiązania na kredyt frankowy?

Pierwszym rozwiązaniem jest unieważnienie umowy. Skutkiem tego umowa będzie traktowana jakby nigdy nie została podpisana. Klient nie będzie zmuszony do płacenia rat, odsetek oraz prowizji, które uwzględniały w sobie wysokość kursu franka szwajcarskiego.

Klient nie będzie musiał płacić bankowi kolejnych rat kredytowych oraz będzie mógł wnieść o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Wyroki z takim skutkiem są orzekane w około 98% spraw, które są przez nas wygrane.

Drugim rozwiązaniem jest odfrankowanie kredytu. Związane jest to z odwalutowaniem kredytu. W tym przypadku kredyt będzie traktowany jak kredyt w złotówkach. Oprocentowanie wtedy nie ulega zmianom, a kredyt będzie oprocentowanym o stawkę LIBOR. Można w tym przypadku domagać się zwrotu wpłaconych nadpłat ze względu na zawyżenie rat. Takie wyroki są orzekane w około 2% spraw, które są przez nas wygrane.

Ważnym aspektem jest fakt, że mimo całkowitej spłaty kredytu nie pozbawia to możliwości odzyskania bezprawnie naliczonych przez banki kwot związanych z indeksacją czy waloryzacją kredytu. Również pomimo całkowitej spłaty kredytu można ubiegać się sądownie o uznanie swojej umowy o kredycie we frankach za nieważną lub próbować domagać się jego odwalutowania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Aktualnie na pomoc Frankowiczom wychodzi wiele organizacji. Jednak tylko niektóre z nich posiadają wieloletnie doświadczenie i wiele wygranych spraw.

Nasza Kancelaria zajmuje się tym tematem od początku ich istnienia. Dzięki takiej długiej działalności nasi pracownicy stali się ekspertami i zapewniają jakość, doświadczenie i wiedzę.

Nie tylko zapewniamy wygraną, ale w razie kłopotów zostajemy z Klientem do samego końca. Każdego dnia kilkoro z naszych klientów udaje się pozbyć kredytu w walucie obcej, w tym między innymi we frankach.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z Państwa sprawą, zapraszamy do bezpłatnej analizy Pańskiej sprawy w naszej Kancelarii. Odpowiedzi otrzymają państwo w przeciągu dwóch lub trzech dni roboczych o możliwościach i szansach w Pańskiej sprawie. Jeżeli Pańska sprawa nie będzie odpowiednia do poprowadzenia również nie będziemy zbędnie Państwa zwodzić tylko poinformujemy.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube