Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE W KIELCACH

Nasza Kancelaria to jedna z najbardziej doświadczonych kancelarii od spraw frankowiczów w Polsce. Wśród swoich zasług mamy już ponad 350 wygranych spraw frankowych z bankami. Niejednokrotnie wygrywaliśmy już przed sądami w Kielcach.

Na naszej stronie można również znaleźć informacje i opisy licznych prawomocnych wyroków, w których sądy orzekły o nieważności kredytów frankowych naszych klientów. Wygraliśmy prawie z każdym bankiem, który udzielał pożyczki we frankach, świetnie znamy te umowy i wiemy jak wywalczyć dla naszych klientów ich nieważność.

Naszą jedyną specjalnością są sprawy dotyczące kredytów frankowych. Zajmujemy się tym problemem od wielu lat, dlatego osiągnęliśmy eksperckie doświadczenie i jesteśmy w stanie pomóc każdemu zdesperowanemu frankowiczowi z Kielc.

Na bieżąco analizujemy kolejne sprawy sądowe i wyroki oraz zmiany w prawie i kierunek rozwoju dotyczący spraw frankowych. Zespół, który pracuje w naszej kancelarii to profesjonaliści w swej dziedzinie, doświadczeni adwokaci i radcy prawni.

Sprawy sądowe o anulowanie kredytów we frankach prowadzimy, z najwyższą starannością, sprawnie i ze świetnym skutkiem. O sukcesach decyduje doświadczenie i wysokie kompetencje zespołu prawników.

Jeżeli nam nie wierzysz to sprawdź opisy wybranych wyroków sądowych w Kielcach i przekonaj się na własne oczy jakie uzyskaliśmy wyniki w sądach w Kielcach.

Dowiesz się wówczas, dlaczego sądy w Kielcach przyznają nam rację i unieważniają nieuczciwe umowy frankowe naszych klientów.

Należy podkreślić, że prowadzimy sprawy o anulowanie kredytu we frankach w całej Polsce i w każdym sądzie.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW W KIELCACH

Sprawy o uchylenie kredytów we frankach przeprowadzamy z sukcesami we wszystkich sądach w całym kraju. Naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców Kielc. Swoje sprawy prowadzimy także w innych miastach na terenie całej Polski. Zgłosić możesz się do nas online za pomocą komunikatora video lub przez telefon, a my podejmiemy decyzję za Ciebie w jakim sądzie powinieneś złożyć pozew, tak by wszystko przebiegło sprawnie i po Twojej myśli.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW W KIELCACH

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Nasze sprawy w Kielcach i innych miastach staramy się doprowadzać zawsze do zwycięstwa. Oto przykłady wygranych przez nas spraw frankowych dla Klientów z Kielc oraz okolic

Musisz pamiętać, że każda sprawa kredytu frankowego jest inna, ale nasza kancelaria przeprowadziła już dużo tego typu spraw i ma spore doświadczenie w tym zakresie. Najprawdopodobniej wygraliśmy niejedną sprawę bardzo podobną do Twojej. Chętnie służymy dodatkowymi informacjami na ten temat.

Współpraca z naszą kancelarią przebiega następująco – zaczynamy od bezpłatnej i do niczego niezobowiązującej konsultacji, podczas której dokładnie analizujemy Twoją umowę kredytową.

Jesteśmy na Twitterze i Facebooku. – gdzie możesz śledzić nasze sukcesy.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

FRANKOWICZE W KIELCACH – KREDYT W CHF

Aby określić, czy wygrana jest możliwa musimy dogłębnie przeanalizować dokumenty. Nierozsądne skierowanie sprawy na wokandę może przyczynić się do dodatkowych kosztów, jakie frankowicz będzie musiał ponieść, a jego kłopot nadal pozostanie nierozwiązany. Zalecana jest więc, wielka ostrożność oraz zasięgnięcie rady u osób zorientowanych w temacie. Nasza kancelaria świadczy całościową pomoc dla frankowiczów w Kielcach.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Jeżeli chcesz się dowidzieć, co zyskasz dzięki unieważnieniu swojej umowy kredytowej to prześlij nam skan dokumentów, a my je dla Ciebie bezpłatnie przeanalizujemy.
Walczymy o:

  • unieważnienienie umowy kredytowej we frankach;
  • odfrankowienia kredytu i przekształcenie go na złotówki;
  • bronimy praw kredytobiorców.

Jeśli nie możesz się z nami spotkać osobiście to nie ma problemu, ponieważ pracujemy zdalnie, a Twoja obecność będzie potrzebna jedynie w sądzie podczas przesłuchania.

Pomoc prawna frankowiczom z Kielc – czy warto złożyć pozew frankowy?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy w ogóle warto iść na wojnę z bankiem? Wieloletnie doświadczenie naszych prawników pokazuje, że polubowne załatwienie sprawy często nie przynosi pożądanych efektów. Rzadkością są ugody, które zadowalają obie strony sporu. Dlatego pomoc prawna naszej kancelarii polega na składaniu pozwów, które są poprzedzone doskonałym przygotowaniem merytorycznym oraz zapoznaniem się z indywidualną sytuacją kredytobiorcy.

Szanse na wygraną sprawę – pomoc frankowiczom z Kielc

Istotna informacja, jakiej nie wolno zignorować to taka, że sprawę frankową można tylko raz złożyć w sądzie. Miej na uwadze, że każda sprawa potrzebuje indywidualnego podejścia.

Sprawy frankowe w Kielcach – co można zrobić?

Pierwsze co można zrobić w tak trudnej sytuacji zbadać czy w Twojej umówię o kredyt występują zapisy dzięki którym można ją unieważnic. Nasi prawnicy dogłębnie przeanalizują sprawę i szczegółowo wyznaczą kierunek działania, a także wykażą korzyści jakie będą płynąć z wygranej.

Nasza Kancelaria frankowa w Kielcach pozwala na przeprowadzenie bezpłatnej, niezobowiązującej opinii prawnej Twojego kredytu zaciągniętego we frankach, konsultacja jest indywidualna i skierowana w konkretne potrzeby klienta, eksperci odpowiedzą na wszystkie dręczące Cię pytania.

Wystarczy, że wyślesz nam umowę z bankiem do analizy, a w dalszej kolejności umówisz się na rozmowę, w której maksymalnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i objaśnimy kwestie niezrozumiałe.

Nie będziemy ukrywać przed Tobą faktu, że analiza umowy jest negatywna, ponieważ nasza pozytywna opinia jest najistotniejszą kwestią, dzięki której możemy zdecydować czy proces ma w ogóle szansę na wygraną.

Są dwa sposoby na analizę Twojej umowy frankowej: spotkanie w naszej kancelarii na terenie Kielc, albo jeżeli nie dysponujesz czasem to wystarczająca będzie rozmowa przez telefon z naszym profesjonalistą.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Zatrudniamy tylko sprawdzonych i profesjonalnych ekspertów, którzy są doskonale zorientowani w sprawach dotyczących kredytów frankowych.
  • Wiemy jakie klauzule abuzywne widnieją w umowach kredytów frankowych i w jaki sposób z nich wybrnąć.
  • Zawsze uczciwie analizujemy każdą sprawę i udzielamy informacji o prawdopodobnym wyniku procesu w sądzie.
  • Jesteśmy bardzo skuteczni, nasi kredytobiorcy najczęściej wychodzą z sądu z rozwiązanym problemem.
  • Nasi eksperci są profesjonalni i kompetentni, ponieważ większość spraw są w stanie rozwiązać już na etapie negocjacji z bankiem i nie ma wówczas potrzeby, żeby iść do sądu.
  • Nasze sprawy rozwiązujemy na czas i sumiennie.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube