Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 2000 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE W KATOWICACH

Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach Frankowiczów i jest jedną z najbardziej doświadczonych w tym zakresie kancelarii w Polsce.  Wygraliśmy już ponad 350 spraw sądowych z bankami. Sądy w Katowicach wielokrotnie wydawały wyroki z korzyścią dla nas. Opisy licznych prawomocnych wyroków z postanowieniem unieważnienia kredytów we frankach są dostępne na naszej stronie. Reprezentowaliśmy klientów niemal wszystkich banków, które udzielały kredytów we frankach. Sprawy zostały oczywiście przez nas wygrane, gdyż doskonale wiemy jak walczyć z nieuczciwymi umowami.

Sprawy o kredyty we frankach to nasz jedyny obszar działania. Na przestrzeni lat zdobyliśmy w tej dziedzinie doświadczenie zasługujące na miano eksperta/ Prowadzimy nieustanne analizy orzecznictwa i śledzimy zmiany w trendach dotyczących spraw związanych z Frankowiczami. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani adwokaci i radcowie prawni, posiadający lata doświadczenia w sprawach bankowych.

Wybierając naszą kancelarię masz gwarancję sprawnego poprowadzenia sprawy. Wynika to z naszego wieloletniego doświadczenia i znajomości aspektów prawnych. Koniecznie zapoznaj się z opisami korzystnych wyroków, które udało nam się wywalczyć w sądach w Katowicach. Po tej lekturze będziesz widział, z jakiego powodu sądy w Katowicach staja po naszej stronie i unieważniają umowy naszych klientów.

Sprawy o unieważnienie kredytu prowadzimy nie tylko w Katowicach, ale i we wszystkich innych sądach na terenie całego państwa.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW  W KATOWICACH

Odnosimy sukcesy w sprawach o stwierdzenie nieważności kredytów we frankach w sądach w całej Polsce. Swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców Katowic. Miejsce zamieszkania nie determinuje jednak wyboru sądu, do którego złożysz pozew. Analizujemy każdą sprawę indywidualnie i doradzamy, w którym mieście pozwać bank, tak by proces był jak najsprawniejszy. Przykładowo mieszkając w Tychach, równie dobrze możesz złożyć pozew w Katowicach. Ze swoimi klientami pozostajemy w kontakcie telefonicznym i internetowym, więc przepływ informacji pomiędzy nami jest bezproblemowy i przebiega w błyskawicznym tempie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW W KATOWICACH

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Każda sprawa jest inna, jednak od początku działalności przeszliśmy ich już tyle, że w ciemno możemy powiedzieć, że mieliśmy już do czynienia z przypadkiem podobnym do Twojego! Z przyjemnością wyślemy interesujące Cię informacje.

Początkiem naszej współpracy będzie niezobowiązująca i nieodpłatna analiza Twojej umowy bankowej.
Śledź na bieżąco nasze działania w całym kraju na Twitterze i Facebooku

– doprowadziliśmy do unieważnienia wielu umów podobnych do Twojej!

 1. Unieważnienie kredytu we frankach Deutsche Bank i 149 671,51 zł dla naszego Klienta! Ekspresowo wygrywamy w Katowicach
 2. PRAWOMOCNE unieważnienie kredytu we frankach MILLENNIUM (Euro Bank). Szybko Wygrywamy w Katowicach w 2 LATA!
 3. UNIEWAŻNIENIE kredytu ING BANK po 1 rozprawie i 12 miesiącach. Sprawnie wygrywamy w Katowicach
 4. PRAWOMOCNY wyrok unieważnienie kredytu frankowego Millennium Bank w 2 LATA! Wygrywamy w SA w Katowicach
 5. PRAWOMOCNY wyrok unieważnienie kredytu frankowego ING BANK W KATOWICACH. Wygrywamy w 18 MIESIĘCY
 6. PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu GE MONEY BANK (BPH S.A). Wygrywamy w SA w Katowicach w 20 MIESIĘCY
 7. PRAWOMOCNE unieważnienie kredytu RAIFFEISEN BP (umowa POLBANK). II Instancje w 13 MIESIĘCY! w Katowicach
 8. Umowa kredytu GE MONEY BANK nieważna po 1 rozprawie. 159.138,75 zł dla naszego Klienta. Szybko! w 12 miesięcy w Katowicach
  PRAWOMOCNA wygrana w Sądzie Apelacyjnym w KATOWICACH. Unieważnienie kredytu Santander Bank (Kredyt Bank). WYGRYWAMY w 20 MIESIĘCY
 9. Unieważnienie kredytu PKO BP „Własny Kąt”. Wygrywamy w SO w Katowicach
 10. Unieważnienie kredytu mBank „mPlan”. SO w Katowicach znów po stronie naszych Klientów
 11. Unieważnienie kredytu we frankach „Własny Kąt” PKO BP. Wygrana w Katowicach w 16 miesięcy
 12. PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu we frankach Raiffeisen Bank. EKSPRESOWO wygrywamy w Katowicach w 24 MIESIĄCE!
 13. PRAWOMOCNY WYROK unieważnienie kredytu we frankach mBank. Wygrywamy w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach
 14. PRAWOMOCNE UNIEWAŻNIENIE KREDYTU ING BANK. Wygrywamy w Katowicach
 15. Prawomocny ekspresowy wyrok unieważnienie kredytu SANTANDER BANK (umowa EKSTRALOKUM Kredyt Bank). Wygrywamy w Katowicach w 24 MIESIĄCE

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach?

Odpowiedzi na to pytanie możemy udzielić Ci po bezpłatnej analizie twojej umowy kredytowej z bankiem – nie czekaj i prześlij nam ją już dziś. Po informacje dotyczące wyroków sądowych w sprawach z naszym udziałem zapraszamy na bloga.

Reprezentujemy klientów w sprawach o unieważnienie umowy kredytowej we frankach, odfrankowienie kredytu oraz obronę praw kredytobiorców!

W przypadku unieważnienia umowy kredytowej we frankach dochodzimy zwrotu kwoty równej sumie wpłaconych rat wraz z odsetkami oraz prowizją. Umowa jest traktowana w taki sposób, jakby nigdy nie została zawarta.

Jeśli chodzi o odfrankowienia kredytu żądamy zwrotu nadpłat spowodowanych rozliczaniem przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Umowa po usunięciu klauzul niedozwolonych nadal pozostaje w mocy, jednak nie funkcjonuje w odniesieniu do waluty CHF

Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie, osobiście musisz zjawić się jedynie w sądzie.

Jakie są metody na kredyt frankowy?

Mając podpisaną umowę na kredyt we frankach możemy spróbować kilku możliwości. Pierwszą z nich jest stwierdzenie nieważności umowy. W tej sytuacji przyjmuje się, że owa umowa nigdy nie istniała a dana osoba nie była zobowiązana do płacenia prowizji, odsetek i rat kapitałowych, które uwzględniały zmiany wysokości kursu franka szwajcarskiego. Dochodzi do sytuacji, kiedy możliwe jest wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej oraz zaniechanie spłąty kolejnych rat. Takie orzecznictwo sądów zdarza się u nas na skalę ok. 98% przypadków.

Drugim sposobem jest odwalutowanie. W tym przypadku kredyt zostaje potraktowany jak zwykły kredyt złotówkowy. Zasady oprocentowania nie ulegną zmianie, a kwota kredytu dalej będzie oprocentowana w oparciu o stawkę LIBOR. Jednak można domagać się zwrotu nadpłaty ze względu na zawyżenie płaconej kwoty. Obecnie w ten sposób kończy się 2% spraw, które wygrywamy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Niezliczona ilość podmiotów wystosowała obecnie specjalną ofertę do Frankowiczów. Jednak jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni prawnicy podejmowali się reprezentacji Frankowiczów przed sądami, powątpiewając przy tym w prawdopodobieństwo wygranej. Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii, które sprawami nieuczciwych kredytów we frankach zajmowały sieę od samego początku.

Lata spędzone w branży czynią nas bogatszymi o wiedzę i doświadczenie oraz w znacznym stopniu przekładają się na jakość oferowanych przez nas usług. Wygraliśmy masę spraw o unieważnienie kredytów. Przeciętnie kilku naszych klientów codziennie cieszy się z pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą kancelaria. Czas rozpatrzenia Państwa wniosku to zazwyczaj 2-3 dni robocze. Po tym terminie otrzymują Państwo wiadomość na temat możliwych wariantów postępowania. Informujemy zarówno w przypadku szans na powodzenie jak i spraw, które nie nadają się do prowadzenia przez nas.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube