Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 900 spraw frankowych z bankami. 

SPRAWY FRANKOWE Głogów

Prowadzona przez nas kancelaria jest jedną z najbardziej doświadczonych w związku ze sprawami frankowiczów w kraju. Przez lata pracy udało nam się wygrać prawie 400 spraw z bankami o unieważnienie kredytu we frankach. Wielokrotnie wygrywaliśmy przed sądem w Głogowie. Na naszej stronie znajdziesz informacje i opisy licznych prawomocnych wyroków, w których sądy ostatecznie unieważniły kredyty we frankach klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Zwyciężyliśmy już praktycznie z każdym bankiem udzielającym tzw. kredytów we frankach. Pierwszorzędnie znamy ich nieuczciwe umowy oraz mamy świadomość tego jak z nimi walczyć.

Sprawy o kredyty we frankach to nasza jedyna specjalizacja. To nasze zajęcie od wielu lat, dlatego jesteśmy już ekspertami w tym temacie. Przez cały czas analizujemy orzecznictwo i zmiany w trendach, związanych ze sprawami frankowymi. Nasz zespół kancelarii składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. 

Sprawy o unieważnienie kredytu we frankach są przeprowadzane przez nas sprawnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zobacz koniecznie opisy niektórych z naszych wygranych spraw, jakie uzyskaliśmy w sądach w Głogowie. Dzięki temu będziesz wiedzieć, dlaczego sądy w Głogowie przyznają rację naszym klientom, unieważniając ich umowy.

Prowadzone przez nas sprawy o unieważnienie kredytu we frankach są przeprowadzane na terenie całego kraju oraz we wszystkich sądach. 

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW W GŁOGOWIE

Sprawy związane z unieważnienie kredytu we frankach są prowadzone przez nas z sukcesami we wszystkich sądach w kraju. Oferta naszej kancelarii jest skierowana do mieszkańców Głogowa. Miejsce zamieszkania nie jest jednoznaczne z pozwaniem banku właśnie w tym mieście. Pracownicy kancelarii po przeanalizowaniu sprawy podejmą decyzję, gdzie najlepiej złożyć pozew frankowy, by postępowanie przebiegało jak najsprawniej. Ustalenia z klientem mogą odbyć się błyskawicznie online za pomocą komunikatorów wideo lub telefonicznie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW W Głogowie

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Frankowicze Głogów – kredyt w CHF

Ważnym etapem jest analiza dokumentów, dzięki której można określić realność wygranej. W przypadku nierozważnego zadecydowania o złożeniu pozwu do organu sądowego należy liczyć się że znacznymi kosztami sądowymi poniesionymi przez frankowicza.

Kłopot związany ze zobowiązaniem finansowym nadal zostanie bez rozwiązania. Ważne jest, by zaczerpnąć rady osób rozeznanych w tym zagadnieniu i działać zgodnie z ich wskazówkami. Prowadzona przez nas kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla frankowiczów w Głogowie. Nasze działania nie ograniczają się tylko do zbadania dokumentów w celu wyszukania nieprawidłowości, ale też bierzemy udział w całym procesie i działamy, by wykazać rację zadłużonego.

Skutecznie działamy w następujących sprawach:

  • unieważnienie umowy kredytowej we frankach oraz zwrot kwoty równej sumie wpłaconych rat wraz z odsetkami oraz z prowizją (istnieje możliwość ustalenia nieważności umowy. Umowa jest traktowana w taki sposób, jakby nigdy nie została zawarta),
  • odfrankowienie kredytu oraz zwrot nadpłat spowodowanych rozliczeniem przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Dzięki temu umowa po usunięciu niedozwolonych klauzul nadal powstaje w mocy. Nie funkcjonuje już jednak w odniesieniu do waluty CHF.
  • obrona praw kredytobiorców, w przypadku których bank dochodzi zapłaty w związku z wypowiedzeniem umowy kredytu hipotecznego.

Jeżeli nie możesz spotkać się z nami osobiście, nie ma powodów do niepokoju. Możemy skontaktować się ze sobą zdalnie. Twoja obecność będzie potrzebna tylko podczas przesłuchania w sądzie.

Pomóc prawna frankowiczom Głogów – czy warto złożyć pozew frankowy?

Wiele osób, mających kredyt we frankach zastanawia się nad tym, czy warto toczyć sądowy spor z bankiem. Nasze doświadczenie pokazuje, że polubowne rozwiązanie sprawy w tym przypadku nie działa. Bardzo rzadko maja miejsce ugody, które zadowalają obie strony. Pomoc udzielana przez naszą kancelarię frankowiczom koncentruje się na złożeniu pozwu, który jest poprzedzony kompleksową analiza zapisów umowy kredytowej oraz sytuacja danego kredytobiorcy.

Szanse na wygraną sprawę – pomoc frankowiczom Głogów

Konkretna sprawa frankowa może być złożona do sądu tylko raz. Przez to nie można zbyt pochopnie wybierać pełnomocnika, zwracając uwagę wyłącznie na niską cenę świadczonych przez niego usług. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia. Kancelaria frankowa Głogów pomoże Ci pozbyć się kredytu.

Sprawy frankowe Głogów – co można zrobić?

Na samym początku by dążyć do życia bez kredytu należy zastanowić się nad oceną faktycznej sytuacji, która daje możliwość rozpoczęcia walki z bankiem. W związku z tym potrzebna jest analiza umowy kredytowej. Pokaże ona kierunek działania oraz korzyści płynące z wygranej. Wyszczególni także konkretne klauzule abuzywne w konkretnej umowie oraz wskaże ewentualne ryzyko wytoczenia sprawy, o ile takie istnieje.

Kancelaria frankowa w Głogowie przeprowadza bezpłatną nie wiążącą opinię prawną kredytu frankowego. Podczas tej konsultacji można poprosić o udzielenie odpowiedzi na nurtujące klienta pytania. Warunkiem jest wysłanie umowy frankowej do analizy, a następnie umówienie się na rozmowę, w czasie której wszelkie kwestie zostaną rozjaśnione.

W przypadku, gdy analiza umowy kredytowej będzie negatywna nasza kancelaria nie będzie ukrywała tego faktu. Wyłącznie dzięki pozytywnej opinii prawnej można zdecydować o tym, czy dany proces ma szansę być wygranym przez frankowicza.

Dlaczego warto się do nas zwrócić?

  • nasi pracownicy są ekspertami zorientowanymi w obszarze kredytów frankowych,
  • mamy świadomość abuzywnych postanowień w umowach frankowych, które są wykorzystywane przez polskie i pozakrajowe wybrane instytucje bankowe,
  • zależy nam na korzyści kredytobiorcy, za każdym razem dokonujemy uczciwej analizy sprawy i informujemy o prawdopodobnym efekcie zakończenia procesu sądowego,
  • mamy dużą skuteczność, zadłużeni klienci, którzy skorzystali z naszych usług najczęściej pomyślnie kończą proces sądowy,
  • wiele spraw dzięki profesjonalizmowi naszych ekspertów kończy się już w momencie negocjacji z bankiem,
  • ważne są dla nas sumienne podejście do sprawy oraz terminowość.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube