Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytów frankowych na terenie całego kraju. Jesteśmy ściśle wyspecjalizowaną kancelarią dla frankowiczów. Wygraliśmy już ponad 900 spraw frankowych z bankami. 

Sprawy frankowe w Gdyni

Jesteśmy Kancelarią z wieloletnim doświadczeniem dotyczącym spraw frankowych w Polsce. Wyróżniamy się na tle konkurencji ponad 350 wygranymi z bankami sprawami Frankowiczów. Wiele razy wygrywaliśmy rozprawy sądowe w Gdyni – na podstawie naszych wyroków sądy niejednokrotnie unieważniały procesy związane z kredytami frankowymi Klientów, a wszelkie informacje dotyczące z tego rodzaju sprawami dostępne są na naszej stronie internetowej.

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję poznać wiele umów, które w nieuczciwy sposób były zawierane pomiędzy bankiem udzielającym kredytu we frankach a klientem. Dlatego opracowaliśmy skuteczne metody walczenia o sprawy Frankowiczów.

Nasza Kancelaria jest wyspecjalizowana jedynie w sprawach frankowych – jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, gdyż w swojej pracy skupiamy się tylko na tym zagadnieniu. Zrzeszamy profesjonalnych radców prawnych i adwokatów, którzy nie tylko posiadają doświadczenie w kredytach frankowych, ale również nieustannie śledzą zmiany w trendach i analizują inne kwestie związane ze sprawami Frankowiczów.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że skutecznie i z wprawą prowadzimy sprawy sądowe o unieważnianie kredytów Frankowiczów. Opisy niektórych rozpraw w Gdyni możesz przeczytać na naszej stronie. Dzięki nim poznasz proces, który prowadzi do unieważnienia umów Frankowiczów z bankiem na drodze sądowej.

Sprawy Frankowe prowadzimy nie tylko w Gdyni, ale również na terenie całej Polski, w każdym sądzie.

Kancelaria spraw frankowych w Gdyni

Rozprawy sądowe związane z umowami frankowymi skutecznie prowadzimy w każdym polskim mieście. Ofertę naszej Kancelarii kierujemy również do Frankowiczów w Gdyni. Jeżeli jednak mieszkasz w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie czy innej miejscowości, również możesz skorzystać z naszych usług.

Pamiętaj, że nie musisz kierować pozwu na bank do sądu znajdującego się w Twoim mieście. Możesz zostawić decyzję naszym specjalistom, którzy dokładnie przeanalizują Twoją sprawę i wybiorą taki sąd, w którym pozew frankowy zostanie najszybciej rozpatrzony, a całe postępowanie przebiegnie w sprawny sposób. Ustalenia dotyczące miejsca i szczegółów rozprawy uzgodnimy z Tobą przez telefon lub za pomocą komunikatora video.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Nasze wygrane sprawy kredytów frankowych w Gdyni

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Chociaż każda umowa kredytowa we frankach jest nieco inna, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie radzimy sobie w każdej sytuacji i wygrywamy liczne sprawy – zapewne również te podobne do Twojej.

Współpraca z naszymi specjalistami rozpoczyna się od analizy umowy z bankiem, wykonywanej w niezobowiązujący i bezpłatny sposób. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Możesz także obserwować wygrane przez nas sprawy sądowe na Twitterze i Facebooku.

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Unieważnienie umowy frankowej – ile możesz zyskać?

Na unieważnieniu kredytu we frankach możesz zyskać naprawdę dużo – szczegółowe informacje pochodzące z naszych rozpraw możesz zobaczyć na naszym blogu (kliknij tutaj). Jeżeli chcesz się dowiedzieć, ile dokładnie możesz zyskać, wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę – wystarczy że prześlesz nam swoją umowę z bankiem.

Skutkiem naszych rozpraw sądowych jest:

  • obrona praw Frankowiczów – w sytuacji, gdy bank wypowiedział umowę i żąda zapłaty za kredyt hipoteczny,
  • unieważnienie umowy frankowej, a także zwrot wszystkich spłaconych rat łącznie z prowizją i odsetkami. Umowa kredytowa we frankach jest więc traktowana tak, jakby nigdy nie została podpisana,
  • odfrankowienie zaciągniętego kredytu oraz zwrot wszelkich nadpłat związanych z odniesieniem się banku do waluty franków szwajcarskich. Takie postępowania sprawia, że umowa wciąż obowiązuje, jednak klauzule odnoszące się do CHF zostają usunięte.

Jeżeli nie masz możliwości spotkania z nami na żywo, nic nie szkodzi – wszelkie uzgodnienia możemy prowadzić na drodze zdalnej i telefonicznej. Wystarczy, że pojawisz się osobiście na przesłuchaniu w sądzie.

Metody na kredyty we frankach

Metod na rozwiązywanie spraw frankowych jest wiele, a jedną z nich jest unieważnienie umowy o kredyt. Skutkuje to traktowaniem owej umowy tak, jakby nigdy nie została zawarta, a co za tym idzie – zwróceniem wszystkich zapłaconych rat, odsetek oraz prowizji uwzględniających zmiany kursu CHF.

Ponadto w przypadku unieważnienia kredytu nie będziesz musiał uiszczać następnych rat, a bank wykreśli hipotekę z ksiąg wieczystych. Tego typu rozwiązanie jest orzekane przez sąd w 98% wygrywanych przez nas spraw.

Inną metodą jest odwalutowanie kredytu, inaczej odfrankowienie. Polega to na zmianie założeń umowy – walutą kredytu stają się złotówki, a nie franki szwajcarskie. Takie kwestie jak oprocentowanie i jego zasady pozostają niezmienne, możesz natomiast ubiegać się o zwrot nadpłaty związanej z zawyżeniem kwoty. Tego typu rozwiązanie ma miejsce w 2% prowadzonych przez nas spraw.

Warto zauważyć, że w przypadku spłacenia całego kredytu, wciąż możesz dochodzić swoich praw i żądać zwrotu pieniędzy od banku – na drodze unieważnienia umowy, bądź też jej odfrankowienia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W obecnych czasach wiele kancelarii i innych podmiotów zajmuje się sprawami frankowymi. Dlaczego więc warto zgłosić się właśnie do nas?

Jako jedni z nielicznych, oferujemy swoje usługi od samego początku istnienia problemu kredytu we frankach, kiedy to większość prawników uważała te sprawy za niemożliwe do wygrania.

Dlatego wyróżniamy się na tle konkurencji bardzo dużym doświadczeniem, wiedzą i jakością wykonywanych usług. Skutecznie prowadzimy sprawy i wygrywamy z bankami w całej Polsce, a co ważniejsze – mamy kontakt z naszymi Klientami do samego końca.

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie podejmiemy się bezpłatnej analizy Twojego kredytu frankowego. Po przesłaniu umowy, w przeciągu 2-3 dni roboczych prześlemy szczegółowe informacje dotyczące sprawy, a także potencjalne możliwości. Jeżeli z jakiegoś powodu dana sprawa nie będzie mogła zostać poprowadzona, również otrzymasz od nas taką informację.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube