Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1800 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH GDAŃSK – POMOC FRANKOWICZE

Nasza Kancelaria specjalizuje  się w sprawach Frankowiczów. Mamy bardzo duże doświadczeniem jedno z największych w tej dziedzinie na tle całego kraju. Na swoim koncie posiadamy już ponad 350 wygranych spraw frankowych z bankami. Wielokrotnie wygrywaliśmy przed sądami w Gdańsku.

Wygraliśmy proces już z niejednym bankiem który udzielał kredytów we  frankach szwajcarskich, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w walce z ich nieuczciwymi praktykami. Więcej na ten temat dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej, gdzie znajdują się prawomocne wyroki wygranych przez nas spraw.

Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w sprawach dotyczących kredytów we frankach. Dokładne sprecyzowanie zakresu naszej działalności pozwoliło nam na to, abyśmy mogli stać się  ekspertami i pionierami na rynku w tej dziedzinie.

Skupiając się tylko na Frankowiczach, mamy ciągle aktualne informacje, poświęcamy czas głównie na bieżącą analizę orzecznictwa i zmian w trendach. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, sprawy o unieważnienie kredytów we frankach prowadzimy szybko i sprawnie. Opisy naszych korzystnych wyroków jakie uzyskaliśmy w sądach w Gdańsku odpowiedzą na pytanie dlaczego sądy w Gdańsku przyznają rację naszym klientom unieważniając tym samym ich umowy.

Pracujemy w wielu miastach w Polsce, a sprawy o unieważnienie kredytu we frankach odbywają się w sądach  na terenie całego kraju.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW W GDAŃSKU

Osiągamy sukcesy  w sprawie unieważniania kredytów we frankach we wszystkich sądach w Polsce. Nasza oferta jest  skierowana także do mieszkańców GDAŃSKA. Jednak bez względu na to w jakim mieście mieszkasz, możemy złożyć pozew w każdym sądzie w całej Polsce. Każda sprawa jest dla nas unikalna i podchodzimy do naszych klientów indywidualnie.

Podczas konsultacji, która może się odbyć również online lub telefonicznie, przeanalizujemy wspólnie Twoją sprawę i podejmiemy decyzję gdzie najlepiej złożyć pozew frankowy tak aby postępowanie przebiegło sprawnie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach?

Na naszym blogu dowiesz się jak wiele  można zyskać unieważniając umowę kredytową. Prześlij nam umowę kredytu ze swoim bankiem, a my podczas dokładnej i bezpłatnej analizy sprawdzimy co możemy zrobić dla Ciebie.

Niektóre z możliwości jakie oferujemy to:

  • Unieważnienie umowy kredytowej we frankach oraz zwrot kwoty równej sumie wpłaconych rat kapitałowych wraz z odsetkami i prowizją.
  • Odfrankowienie kredytu i zwrot kosztów spowodowanych rozliczaniem przez bank kredytu w walucie CHF. Umowa kredytowa zostaje zaktualizowana i usuwa się z niej niedozwolone klauzule. Umowa taka nadal jest prawomocna i wiążąca, jednak nie funkcjonuje w odniesieniu do waluty CHF.
  • Obrona praw kredytobiorców, którzy otrzymali wypowiedzenie umowy kredytu hipotecznego i u których bank dochodzi zapłaty.

Nasza kancelaria w głównej mierze pracuje zdalnie. Spotkania z klientami prowadzimy telefonicznie lub poprzez wideokonferencje. Twoja obecność będzie wymaga jedynie podczas przesłuchania w sądzie.

Jakie są metody na kredyt frankowy?

Jedną z najpopularniejszych możliwości, jakie oferujemy jest unieważnienie kredytu. Po takim unieważnieniu przez sąd umowy kredytowej , kredyt i wszystkie z nim związane zobowiązania przestają funkcjonować.

W kartotekach nie ma wtedy informacji o tym, że dana osoba kiedokolwiek miała kredyt, musiała płacić odsetki, prowizje i raty kapitałowe. W takiej sytuacji można ubiegać się o zwrot wszystkich poniesionych dotychczas kosztów związanych z kredytem. Co więcej, nie mamy już obowiązku płacić kolejnych rat, a wpis o hipotece można usunąć z ksiąg wieczystych. Obecnie takie rozwiązanie jest najbardziej popularne, a sądy w 98% orzekają na korzyść kredytobiorców.

Innym sposobem, który zdarza nam się praktykować jest odfrankowienie. Oznacza to, że kredyt wzięty we frankach zostaje przewalutowany i zaczyna być traktowany jak zwykły kredyt złotówkowy. Nie zmieniają się zasady i kwoty oprocentowania, które nadal będą określane przez stawkę LIBOR. W tej sytuacji można się ubiegać o zwrot nadpłaty wynikającej z dotychczasowego zawyżania płaconych kwot. Jak dotąd sąd orzekł odfrankowienie kredytu w 2 % prowadzonych przez nas spraw.

Warto dodać, że bez względu na to czy nadal spłacamy kredyt we frankach, czy może już udało nam się go spłacić – nadal mamy możliwość dochodzenia i odzyskania pieniędzy, które w związku z waloryzacją lub indeksacją były pobrane przez bank bezprawnie.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Jesteśmy pionierami w dziedzinie spraw dotyczących kredytów we frankach. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, od początku wierząc w to, że takie sprawy da się wygrać. Wyróżniamy się na tle pozostałych kancelarii znajomością wszystkich niuansów dotyczących kredytów frankowych dzięki tak wielu wygranym procesom. Mamy kompleksowe podejście i wspieramy naszych klientów do samego końca.

Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć jak możemy pomóc w rozwiązaniu Waszej sprawy – napiszcie do nas. Bezpłatna analiza Państwa sytuacji i umów trwa około 2-3 dni. Po tym czasie skontaktujemy się, by przedstawić możliwości jakimi dysponujemy w danej sytuacji.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube