Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 2000 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

SPRAWY FRANKOWE w Bydgoszczy

Nasza Kancelaria może poszczycić się tytułem jednej z najbardziej zaawansowanych kancelarii pod względem spraw Frankowiczów w Polsce. Wygraliśmy już ponad 350 rozpraw frankowych z bankami. Wielokrotnie wygrywaliśmy przed sądami w Bydgoszczy.

Na naszej oficjalnej stronie uzyskasz informacje oraz wgląd do naszych prawomocnych i nieprawomocnych wyroków, które kończyły się unieważnieniem kredytów we frankach naszych Klientów.
Zdajemy sobie sprawę ze skali zjawiska i na bieżąco napotykamy na niejasne umowy bankowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu wygraliśmy już niemal z każdą placówką bankową udzielając Kredytów we frankach.

Nasza główna specjalizacja to właśnie kredyty we frankach. Nasze doświadczenie w tej materii jest poparte wieloletnią i solidną pracą, przez co możemy nieskromnie stwierdzić, że osiągnęliśmy eksperckie doświadczenie.

Nasz zespół kancelarii składa się wyłącznie z doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych, którzy na bieżąco monitorują orzecznictwo, a także zmiany w sektorze spraw frankowych.

Nasze wcześniej wspomniane zaawansowanie w sprawach o unieważnienie kredytu we frankach pozwala na sprawną pomoc frankowiczom. Zapoznaj się z opisami jednych z wielu korzystnych wyroków jakie uzyskaliśmy w sądach w Bydgoszczy. Dowiesz się z nich dlaczego sądy w Bydgoszczy przyznają rację naszym Klientom i unieważniają ich umowy.

Sprawy związane z unieważnieniem kredytu we frankach są przez nas prowadzone na terenie całego kraju, a także we wszystkich sądach.

KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW w Bydgoszczy

Sprawy prowadzone przez nas w związku z unieważnieniem kredytów we frankach kończą się korzystnie dla naszych klientów na salach rozpraw w całej Polsce. Nasza oferta jest też skierowana do mieszkańców Bydgoszczy. Jeśli mieszkasz na terenie innego miasta, nie oznacza to oczywiście, że musisz pozwać swój bank akurat tutaj. Aby postępowanie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta, przeanalizujemy skrupulatnie sprawę i podejmiemy decyzję, w którym mieście najlepiej złożyć pozew frankowy. Wszelkie decyzje i postanowienia niezwłocznie przekażemy za pośrednictwem komunikatorów video, telefoniczne lub online.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

NASZE WYGRANE SPRAWY FRANKOWICZÓW w Bydgoszczy

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Oto kilka z wielu przykładów spraw w Bydgoszczy oraz przykład rozstrzygnięcia sądu- kliknij aby zapoznać się ze szczegółowymi opisami oraz w jaki sposób doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Każda sprawa frankowa jest różnorodna dlatego też nasze ogromne doświadczenie pozwala stwierdzić, że prowadziliśmy już sprawę analogiczną do Twojej. Z największym zaangażowaniem prześlemy dodatkowe informacje na ten temat.

Współpraca z naszą Kancelarią rozpoczyna się od bezpłatnej i skrupulatnej analizy Twojej umowy z bankiem.

Nasze poczynania i wygrane sprawy na terenie całego kraju możesz śledzić na bieżąco na Twitterze oraz Facebooku– unieważniliśmy już wiele takich kredytów jak Twój.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Jakie korzyści wynikają z unieważnienia kredytu we frankach?

Jak wiele jesteś w stanie zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zapoznaj się z naszymi danymi dotyczącymi wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz się dowiedzieć co możesz zyskać- prześlij nam umowę kredytu z bankiem, a my zajmiemy się jej bezpłatną analizą.

Skutecznie dochodzimy:

  • unieważnienia umowy kredytowej we frankach i zwrotu kwoty równej sumie wpłaconych rat wraz z odsetkami oraz prowizją (ewentualnie ustalenia nieważności umowy). Umowa jest traktowana w taki sposób, jakby nigdy nie została zawarta;
  • odfrankowienia kredytu i zwrotu nadpłat spowodowanych rozliczaniem przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Umowa po usunięciu klauzul niedozwolonych nadal pozostaje w mocy, jednak nie funkcjonuje w odniesieniu do waluty CHF;
  • obrony praw kredytobiorców, którym bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego i dochodzi zapłaty.

Jeśli nie możesz się z nami spotkać osobiście, to nie jest to dla nas żadna przeszkoda, pracujemy także w trybie zdalnym, przez co Twoja obecność będzie konieczna jedynie w trakcie przesłuchania w sądzie.

Sposoby na kredyt frankowy

Jedną z metod jest nieważność umowy kredytu. Oznacza to, że umowa zawarta z bankiem nigdy nie weszła w życie, a strona nie była zobowiązana do opłat związanych z prowizją, odsetkami oraz ratami kapitałowymi, które były związane ze zmianą wysokości kursu franka szwajcarskiego.

Co więcej, płatnik nie jest zobowiązany do wpłat kolejnych rat i może wnieść o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Sądy w przypadku 98% spraw orzekają w ten sposób sprawy naszych Klientów.

Kolejnym sposobem jet odfrankowienie czyli odwalutowanie. W tej sytuacji kredyt jest traktowany jak powszechny kredyt złotówkowy. Oprocentowanie nie ulega zmianie, a kwota kredytu będzie zależna od stawki LIBOR. Klient może domagać się zwrotu nadpłaty ze względu na zawyżenie płaconej kwoty. Sądy orzekają w ten sposób w przypadku 2% spraw, które wygrywamy.

Całkowita spłata kredytu nie pozbawia praw do dochodzenia i odzyskania pobranych przez bank kwot w związku z waloryzacją lub indeksacją kredytu.

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Obecnie pomoc Frankowiczom jest oferowana przez różnorodne podmioty. Nieliczne z nich istniały już parę lat temu. Nasza Kancelaria to grono specjalistów, którzy mieli styczność ze sprawami Frankowiczów już na początkowym etapie.

Dzięki tak długiej praktyce i funkcjonowaniu zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną w pomocy naszym Klientom. Średnio co kilka dni kilku naszym klientom zamykane są kredyty posiadane w frankach lub innych obcych walutach.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do zlecenia bezpłatnej analizy CHF przez naszą Kancelarię. W przeciągu 2-3 dni roboczych otrzymają Państwo kompletny zestaw dokumentów dotyczący szans i możliwości związanych z prowadzoną sprawą. Jeżeli Państwa sprawa nie będzie się nadawała do prowadzenia, również zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube