Kancelaria Frankowicze – adwokat Paweł Borowski

Wygraliśmy już z każdym bankiem w Polsce i uzyskaliśmy korzystny wyrok w sądach w każdym mieście w Polsce. Obecnie na naszym koncie mamy około 1500 korzystnych wyroków dla naszych Klientów w sporach z bankami. Jesteśmy pod tym względem liderem wśród kancelarii adwokackich w Polsce. 

Sprawy frankowe Bielsko-Biała

W Polsce nasza kancelaria jest jedną z najbardziej doświadczonych w sprawach niekorzystnych kredytów wziętych we frankach. Wygraliśmy już ponad 350 spraw frankowych z bankami. Wielokrotnie wspieraliśmy naszych klientów i wygrywaliśmy sprawy w Bielsko-Białej. Na naszej stronie znaleźć także można informacje oraz opisy wielu naszych prawomocnych wyroków, w których kredyty naszych klientów we frankach zostały ostatecznie unieważnione przez sądy. Doskonale znamy te nieuczciwe umowy i wszystkie ich szczegóły, przez co wiemy, jak z nimi walczyć, przez co wygraliśmy już praktycznie z każdym bankiem zamieszanym w tego typu sprawy.

Specjalizujemy się jedynie w sprawach dotyczących kredytów zaciągniętych we frankach. Zajmujemy się tym i tylko tym od wielu lat, dzięki czemu mamy już eksperckie doświadczenie w tej dziedzinie. Nieprzerwanie i na bieżąco przyglądamy się sprawie kredytów frankowych. Analizujemy orzecznictwo oraz zmiany w trendach dotyczących tych spraw. Zespół naszej kancelarii składa się z doświadczonych radców prawnych i adwokatów.

Sprawnie prowadzimy procesy o unieważnienie kredytów we frankach, a pozwala nam na to doświadczenie, które zdobywane było latami. Publikujemy opisy niektórych z naszych wygranych spraw przeciwko bankom w Bielsko-Białej. Sprawdź je koniecznie!

Sprawy o unieważnienie kredytów we frankach prowadzimy we wszystkich sądach na terenie całego kraju.

Kancelaria dla frankowiczów w Bielsko-Białej

Sprawy dotyczące niekorzystnych kredytów zaciągniętych we frankach nie są dla nas wyzwaniem. Z sukcesami prowadzimy je we wszystkich Polskich sądach. Nasze usługi są też skierowane do mieszkańców Bielsko-Białej. Nie oznacza to jednak, że jesteście zmuszeni do pozywania swego banku w pobliżu miejsca swego zamieszkania. Nam, podobnie jak naszym klientom zależy na tym, aby postępowanie przebiegło sprawnie. Po przeanalizowaniu sprawy podejmiemy decyzję gdzie najlepiej złożyć pozew, aby tak właśnie się stało. Dla wygody i oszczędności czasu wszystkie ustalenia mogą odbyć się online za pomocą wszelkiego rodzaju komunikatorów lub telefonicznie.

Co można zyskać dzięki unieważnieniu kredytu we frankach

Ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy? Zobacz nasze dotyczące naszych wyroków na blogu dostępne tutaj. Jeśli chcesz widzieć co możesz zyskać – prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy

Sprawy frankowiczów w Bielsko-białej, które wygraliśmy

kliknij aby przeczytać szczegółowe opisy jak doprowadziliśmy do zwycięstwa!

Oto przykład tego jak wygląda nasza praca – to wyroki które zapadły w sprawach naszych Klientów. Tak prowadzimy sprawy w Bielsko-białej. Należy pamiętać, że każda sprawa jest inna. Nasze duże doświadczenie z poszkodowanymi frankowiczami pozwala wnioskować, że sprawy takie jak twoja zostały już niejednokrotnie wygrane. Chętnie prześlemy dodatkowe informacje w razie potrzeby.

Początek współpracy z naszą kancelarią rozpoczyna się od bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji w sprawie twojej umowy z bankiem.

Możesz śledzić na bieżąco nasze zwycięstwa na Twitterze oraz Facebooku. Niejeden kredyt podobny do twojego został już unieważniony.

Nasze ostatnie wyroki – Wygrane Frankowiczów

MODEL WSPÓŁPRACY

Bezpłatna analiza umowy

w

Ustalenie warunków współpracy

podpisanie umowy

Droga sądowa

Negocjacje i Reklamacje

Nie negocjujemy z bankami ani nie spłacamy reklamacji przez złożeniem pozwu. Z doświadczenia wiemy, że to nic nie daje i banki zawsze grają jedynie na czas. Jakiekolwiek rozmowy z bankiem „na poważnie” można prowadzić dopiero gdy bank wie, że został pozwany. To skuteczna taktyka – zobacz zatem przykłady opisane powyżej gdzie wskazujemy jak szybko wygrywamy z bankami.

Jakie korzyści można wynieść z unieważnienia kredytu we frankach?

Ile można zyskać, unieważniając umowę? Zobacz informacje o wynikach wygranych przez nas procesów na blogu dostępne tutaj. Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji à propos twych zysków ze sprawy — prześlij nam umowę kredytu z bankiem do bezpłatnej analizy.

Celem naszej kancelarii jest:

  • Unieważnienie umowy kredytowej we frankach i zwrot kwoty wpłaconych rat z odsetkami oraz prowizją. Umowa może także zostać uznana za nieważną, przez co jest traktowana, jakby nigdy nie została zawarta.
  • ”Odfrankowienie” kredytu i zwrot nadpłat spowodowanych rozliczeniem przez bank umowy z odniesieniem do waluty CHF. Dzięki temu umowa pozostaje ważna, jednak nie zostaje rozliczana w odniesieniu do waluty CHF.
  • Obrona praw poszkodowanych kredytobiorców, którym bank wypowiedział umowę kredytu hipotecznego i domaga się zapłaty

Jeśli nie możesz spotkać się z nami osobiście, to nie stanowi to żadnej przeszkody. Możemy kontaktować się zdalnie. Twoja obecność będzie wymagana tylko i wyłącznie podczas przesłuchania w sądzie.

Metody wydostania się z uciążliwych konsekwencji zaciągnięcia kredytu we frankach

Jedną z metod będzie udowodnienie nieważności umowy z bankiem w sprawie kredytu. Dzięki temu podpisana umowa będzie postrzegana jakby nigdy nie istniała, a osoba nie miała żadnego zobowiązania do płacenia prowizji, odsetek i rat kapitałowych, które brały pod uwagę zmiany kursu franka szwajcarskiego. Dodatkowo spłacanie kolejnych rat nie będzie wymagane, a także można wnieść o wykreślenie z hipoteki z ksiąg wieczystych — obecnie takie orzeczenie występuje w 98% wygrywanych przez nas spraw.

Kolejnym sposobem jest „odfrankowienie” kredytu, czyli jego odwalutowanie. W tym przypadku efektem będzie traktowanie kredytu jakby był zwykłym kredytem zaciągniętym w złotówkach. Zasady oprocentowania nie ulegną zmianie, a stawka LIBOR dalej będzie oparciem dla oprocentowania kwoty kredytu. Jednak z powodu zawyżenia płaconej kwoty można także domagać się zwrotu nadpłaty – obecnie takie orzeczenie sądu występuje w 2% wygrywanych przez nas spraw.

Co ważne dla Frankowiczów, całkowite spłacenie kredytu nie wyklucza możliwości ubiegania się o zwrot kwot, które zostały pobrane bezprawnie przez bank w związku z indeksacją lub waloryzacją kredytu. Pomimo całkowitej spłaty kredytu poszkodowany może ubiegać się o uznanie umowy za nieważną bądź domagać się jej „odfrankowienia”.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Obecnie wiele podmiotów oferuje pomoc ofiarom kredytów zaciągniętych we frankach. Jednak jedynie nieliczne z nich istniały kilka lat temu, gdy większość prawników nie wierzyła, że te sprawy da się wygrać. Nasza kancelaria jest jedną z tych nielicznych, które zajmowały się tym problemem od samego początku.

Dzięki tak długiej praktyce zdobyliśmy ogromne doświadczenie i przewagę wiedzy i jakości usług. Poza tym, że wygrywamy, pozostajemy także z naszymi klientami do samego końca. Według naszych danych codziennie średnio kilku naszym klientom znikają kredyty we frankach i innych obcych walutach.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości polecamy skontaktowanie się z naszą kancelarią w celu wykonania bezpłatnej analizy CHF. Najczęściej w ciągi 2-3 dni roboczych odeślemy kompletną odpowiedź zawierającą informacje odnośnie szans i możliwości związanych z prowadzoną sprawą. Jeżeli natomiast sprawa nie będzie nadawała się do prowadzenia, również zostaniecie państwo o tym poinformowani.

Niektóre nasze wygrane omawiamy na kanale Youtube